PDA

Zobacz pełną wersję : Otwarta akcja fotograficzna - Pokaż Twarz



blazko
25-06-2010, 09:31
Serwus wszystkim!

Od jakiegoś czasu prowadzę akcję zdjęciową pod nazwą Pokaż Twarz (http://pokaztwarz.pl) - gdyby ktoś był zainteresowany wzięciem udziału serdecznie zapraszam do klubu 5*10*15 na ulicy Mokotowskiej 73 w Warszawie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/4726310981_26f6f837be-1.jpg
źródło (http://farm2.static.flickr.com/1036/4726310981_26f6f837be.jpg)

Akcja rozwija się dość prężnie - w 1,5 miesiąca zebrało się około 200 uczestników a do założonego celu pozostało 800 ;)

missbizarre
25-06-2010, 10:21
świetny pomysł i widząc po miniaturkach wykonanie też ;) chętnie zobaczę efekt finalny :)

blazko
26-06-2010, 10:26
a dziękuję, dziekuję :)
dziś robie zdjęcia - więc jakby ktoś zechciał wpaść ... :)

witold68
26-06-2010, 11:04
po co to? codziennie pokazuje swoja twarz

szelass
26-06-2010, 23:00
a co ten dział jakiś reklamowy się robi? :)

blazko
27-06-2010, 18:20
po co to? codziennie pokazuje swoja twarz
A po co się robi zdjęcia, jeżeli nie robi się tego dla kasy? Projekty w stylu 365 itp?Bo się lubi. Ot wszystko.


a co ten dział jakiś reklamowy się robi? :)
Przepraszam. Znajomi mi się skończyli. Formuła szeptana na facebooku wygasa, a mi cały czas daleko do założonego celu :)

blazko
09-07-2010, 22:04
tak nieśmiało dodam, że gdyby ktoś był tematem zainteresowany to na w/w stronie umieściłem nowe terminy zdjęć (15,16,17 lipca) - zapraszam do rezerwacji dogodnej godziny ;) i obiecuje, że to już ostatnia wiadomość "reklamowa" na tym forum :)

rafulec
09-07-2010, 22:18
tak nieśmiało dodam, że gdyby ktoś był tematem zainteresowany

wpadniesz do wrocławia ? :)

Marian K
09-07-2010, 22:20
Pomysł bardzo mi się podoba i nie widzę powodu dla którego nie można go reklamowac na forum fotograficznym.
Rozumiem że do zdjęcia, trzeba być osobiście:)

blazko
09-07-2010, 22:26
wpadniesz do wrocławia ? :)
A kto wie... może kiedyś wpadnę :) póki co chałupniczo jedziemy, a dom jeden ;)



Pomysł bardzo mi się podoba i nie widzę powodu dla którego nie można go reklamować na forum fotograficznym.
Rozumiem że do zdjęcia, trzeba być osobiście:)

jeszcze pół godziny temu wisiałem na forum Ludzie/Portret, ale najwyraźniej mnie przeniesiono :)
Jak najbardziej trzeba się stawić - można jednak wysłać przy okazji rodzinę, znajomych i wszystkich innych których się zna :)
Zależy mi na różnorodności - np. wiekowej

blazko
09-07-2010, 22:31
To może dodam jeszcze, że gdyby się komuś projekt podobał, ale np. z powodu rozbieżności geograficznej udział tegoż zainteresowanego był utrudniony - podesłanie info o akcji znajomym wielce by mi pomógł :)
Rzecz aktualizuje się na stronie http://pokaztwarz.pl oraz na stronie facebookowej (http://www.facebook.com/pages/Pokaz-Twarz-czyli-niekonczaca-sie-Akcja-Fotograficzna/125746080769909)

freefly
10-07-2010, 00:58
A po co się robi zdjęcia, jeżeli nie robi się tego dla kasy? Projekty w stylu 365 itp?Bo się lubi. Ot wszystko.


Przepraszam. Znajomi mi się skończyli. Formuła szeptana na facebooku wygasa, a mi cały czas daleko do założonego celu :)

Mój kolega pracował w ubezpieczeniach. Jak mu się znajomi do ubezpieczania skończyli to się przebranżowił.;-)
Wynajmij sobie ludzi za pieniądze. Jak się lubi, to przyjemności kosztują.

teh_14m3
10-07-2010, 03:51
jak mi napiszesz jaki jest sens projektu oraz dasz oświadczenie które podpisuję to zastanowię się czy chce brać w tym udział. Nic takiego na stronie nei znalazłem...

Marian K
10-07-2010, 11:29
Nie wiem dlaczego myślę o bezinteresownej przypadłości, zwanej mówiąc wprost,zawiścią.

Rafał_Sz
10-07-2010, 12:01
Skan mojego ryja może być? Nie mam akurat aparatu w biurze.
:)

freefly
11-07-2010, 11:45
Nie wiem dlaczego myślę o bezinteresownej przypadłości, zwanej mówiąc wprost,zawiścią.

Ja tym bardziej nie wiem.

kymaj
11-07-2010, 15:39
blazko nie czytaj tutaj niektórych głupot i rób swoje, aby plan wyszedł!! zauwazyłem ze w Polsce jest jakas taka głupia przypadłość "psa ogrodnika" , swego czasu na giełdzie było podobnie, nawet parę razy zwracałem na to uwagę - ktoś wystawił przedmiot a jakaś osoba nie zainteresowana pisała że drogo i że gdzieś tam taniej i że ona by takiego czegoś nie kupiła... normalnie ręce opadają

życzę powodzenia, sam jakbym był w PL to bym sie zgłosił, pozdro

teh_14m3
12-07-2010, 00:09
ale ja naprawdę chciałbym się dowiedzieć więcej o akcji oraz rozważyć swoje uczestnictwo. Niestety na razie z informacji zawartych na stronie wygląda to na zasadzie "chce zrobić 800 portretów, bo tak" a to dla mnie nie ma większego sensu.

ekonet
12-07-2010, 02:03
blazko nie czytaj tutaj niektórych głupot i rób swoje, aby plan wyszedł!! zauwazyłem ze w Polsce jest jakas taka głupia przypadłość "psa ogrodnika" , swego czasu na giełdzie było podobnie, nawet parę razy zwracałem na to uwagę - ktoś wystawił przedmiot a jakaś osoba nie zainteresowana pisała że drogo i że gdzieś tam taniej i że ona by takiego czegoś nie kupiła... normalnie ręce opadają
Na szczęście wielu takich "zuchów" dostało kolorową nagrodę. :)