Zobacz pełną wersję : D90 pasek
niezabitowski
09-07-2010, 21:34
Witam
Jaki pasek polecacie zamiast oryginalnego do N D90?
Pozdrawiam
maszkara
09-07-2010, 22:20
Temat pasków przewija się przez forum - poszukaj.
Ja ostatnio kupiłem Matina i jestem zadowolony.
Podobnie - Martin profilowany. Jest o wiele lepiej
A poszukać się nie chciało?
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=71917
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=70804
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=45782
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.