PDA

Zobacz pełną wersję : D90 pasek



niezabitowski
09-07-2010, 21:34
Witam
Jaki pasek polecacie zamiast oryginalnego do N D90?
Pozdrawiam

maszkara
09-07-2010, 22:20
Temat pasków przewija się przez forum - poszukaj.
Ja ostatnio kupiłem Matina i jestem zadowolony.

ruffio
09-07-2010, 22:50
Podobnie - Martin profilowany. Jest o wiele lepiej

swider
10-07-2010, 22:05
A poszukać się nie chciało?

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=71917
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=70804
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=45782