Zobacz pełną wersję : Fail jak nic... (wpadka fotografa ślubnego)
Współczuję gościowi...
http://www.smog.pl/wideo/36871/wpadka_fotografa_slubnego/
I chrzest od razu zaliczył :D
grudzinsky
08-07-2010, 13:38
w dziale humor juz to jest...
tomek-GL
08-07-2010, 13:40
z przemiłym i jedynym słusznym komentarzem
Canon, więc żadna strata :D
Całe szczęście że to Canon - nic mu nie będzie.
Nikon zamieniłby się w akwarium ;););)
(a co, można trochę pojajcyć)
Wysuszy i będzie działać ;-)
I chrzest od razu zaliczył :D
:D
Dziwne, że ani Para Młoda ani kamerzysta nie ostrzegli fotografa w całej tej sytuacji. PM szła w kierunku tej fontanny, a kamerzysta nie dość, że nie ostrzegł wcześniej to jeszcze nie pomagał w wyciąganiu fotografa z wody... potrójny fail dla mnie....
kamerzysta się cieszył że to potem do Śmiechu Warte wyśle ;-)
Jednego gamonia mniej na imprezie, który też miał w d...pie, że ktoś z tyłu filmuje-panisko jedne ;)
A skąd wiecie, że to kamerzysta wynajęty, a nie wujo Gienek nakręcił film?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.