PDA

Zobacz pełną wersję : Fail jak nic... (wpadka fotografa ślubnego)



Roon
08-07-2010, 13:17
Współczuję gościowi...

http://www.smog.pl/wideo/36871/wpadka_fotografa_slubnego/

Dex
08-07-2010, 13:25
I chrzest od razu zaliczył :D

grudzinsky
08-07-2010, 13:38
w dziale humor juz to jest...

tomek-GL
08-07-2010, 13:40
z przemiłym i jedynym słusznym komentarzem

Canon, więc żadna strata :D

frostic
08-07-2010, 14:11
Całe szczęście że to Canon - nic mu nie będzie.
Nikon zamieniłby się w akwarium ;););)

(a co, można trochę pojajcyć)

ASAHI
08-07-2010, 14:29
Wysuszy i będzie działać ;-)

Roon
08-07-2010, 14:32
I chrzest od razu zaliczył :D

:D

Dziwne, że ani Para Młoda ani kamerzysta nie ostrzegli fotografa w całej tej sytuacji. PM szła w kierunku tej fontanny, a kamerzysta nie dość, że nie ostrzegł wcześniej to jeszcze nie pomagał w wyciąganiu fotografa z wody... potrójny fail dla mnie....

ASAHI
08-07-2010, 14:34
kamerzysta się cieszył że to potem do Śmiechu Warte wyśle ;-)

Sabvel
08-07-2010, 16:11
Jednego gamonia mniej na imprezie, który też miał w d...pie, że ktoś z tyłu filmuje-panisko jedne ;)

Majek
08-07-2010, 21:49
A skąd wiecie, że to kamerzysta wynajęty, a nie wujo Gienek nakręcił film?