PDA

Zobacz pełną wersję : już się cieszyłem i ODWOŁALI ...!!!



bogdi64
06-07-2010, 18:58
http://www.swiatobrazu.pl/helmut-newton-mistrz-kobiecego-aktu-w-muzeum-miejskim-wroclawia-20551.html

mcl
06-07-2010, 21:31
wieś

bogdi64
06-07-2010, 22:59
dziś podali info, że ponoć osoba, która organizuje wystawę (wypożycza fotki) ma jakieś nie do końca (?) uregulowane sprawy z prawami autorskimi ?