Zobacz pełną wersję : już się cieszyłem i ODWOŁALI ...!!!
http://www.swiatobrazu.pl/helmut-newton-mistrz-kobiecego-aktu-w-muzeum-miejskim-wroclawia-20551.html
dziś podali info, że ponoć osoba, która organizuje wystawę (wypożycza fotki) ma jakieś nie do końca (?) uregulowane sprawy z prawami autorskimi ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.