Zobacz pełną wersję : Bieszczady
Witam,
Wiem, że było - szukałem ale już chyba te wątki z ub. roku wykasowane.
Proszę jeśli ktoś ma jakieś fajne miejsce w Bieszczadach dla matki z dzieckiem
tz. jakiś pens. z dostępem do kuchni (ew. domowe obiady) to proszę o
namiary.
Pozdrawiam.
Karl Johansson
06-07-2010, 16:33
Bardzo fajne miejsce to bacówka PTTK w Jaworcu, tylko nie wiem, czy będzie odpowiadać Matce z dzieckiem. Jak się zagada, to mogą urządzić werandkę - jest tam pokoik, mieszczą się dwa łóżka-materace, jest bardzo wygodnie, do tego nie ma dużo ludzi.
Obiadki mają pyszne, dodatkowo wieczorami jest świetna atmosfera i obsługa bardzo miła.
No i okolica -
Te zdjęcia są z trasy Cisna-Jaworzec (wybacz, że cały pasek, ale nie mogę znaleźć oddzielnych zdjęć - ostatnie pokazuje bacówkę z zewnątrz, a przedostatnie szybę w oknie tej werandki:P)
http://photomarcin.files.wordpress.com/2009/05/cisnajaworzec.jpg
O ile mi wiadomo, można tam dojechać samochodem też.
Marki z dzieckiem
Marku, jedziesz z dzieckiem? ;)
Marku, jedziesz z dzieckiem? ;)
Jasna sprawa że to literówka!!
Miało być Matki!
Pozdr
w Mucznej (jest lub była ) Wilcza Jama, chyba przeniesiona do Smolnika (w ubiegłym roku kończyli) mają fajne domki, jakiś plac zabaw dla dzieci , osiołki, kuchnia jest poprostu zaje..... śniadanie kosztowało 15 zł (bez kawy ;( ) obiadek średnio 25 zł. Fajni ludzie, niewiem jak w Smolniku jest ale w Mucznej było poprostu super.
Ja zawsze polecam to :)
http://las.werlas.eu/
Jadę po powrocie z Istambułu we wrześniu :)
Ja zawsze polecam to :)
http://las.werlas.eu/
Jadę po powrocie z Istambułu we wrześniu :)
Witaj,
Właśnie to oglądam - wygląda to ciekawie ale z tego co wyczytałem
to chyba w pokojach nie ma ubikacji? No chyba że wynajmuję się
cały domek i wtedy ta jedna ubikacja/łaziena jest do wyłącznej
dyspozycji. Okolica ładna.
Pozdrawiam.
Zadzwoń pogadaj i powiedz, że polecił Ci kolega ze Śremu :) To wtedy na pewno się uda dogadać ze wszystkim. Nie mówię, że jak nie powiesz to się nie dogadasz... z resztą wiesz sam jak to jest, kiedy rozmawia się z polecenia miejscówki :)
BugsBunny
11-07-2010, 09:23
Możesz rozważyć ośrodek w Smereku - jest nawet basen :-)
http://www.smerek-wetlina.pogodzinach.net/
Możesz rozważyć ośrodek w Smereku - jest nawet basen :-)
http://www.smerek-wetlina.pogodzinach.net/
Wygląda ciekawie. Już dzwonię. Dzięki.
Pozdr.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.