PDA

Zobacz pełną wersję : niewymienione aukcje Enion



luxius
06-07-2010, 15:56
zupełnie o nich zapomniałem, znalazłem robiąc porządki w szufladzie, oczywiście jako posiadacz kilku sztuk ani nie wymieniłem w terminia na Tauron, ani nic:(
wie ktoś co z tym teraz zrobić? w sensie pozbyc sie?

ekonet
06-07-2010, 16:45
Poszukaj skróconego kursu Origami. ;)

mpwt
06-07-2010, 17:39
LOL :lol:

marszull
06-07-2010, 18:10
Zalaminuj i zostaw w szufladzie
moze wnuki lub prawnuki zrobia dodry deal z jakims kolekcjonerem ;)
chyba ze dobrze Ci pojdzie na tym kursie
to wtedy moze jakas wystawa?

frostic
06-07-2010, 18:38
Ja jednak myślę, że w pewnych okolicznościach, mogą być sporo warte nawet teraz. Bezcenne wręcz!
Na wszelki wypadek schowaj je gdzieś w łazience, żeby łatwo było sięgnąć bez wstawania!

Marian K
06-07-2010, 19:01
Ja jednak myślę, że w pewnych okolicznościach, mogą być sporo warte nawet teraz. Bezcenne wręcz!
Na wszelki wypadek schowaj je gdzieś w łazience, żeby łatwo było sięgnąć bez wstawania!

To będzie duży luxius,przepraszam,luksus oczywiście .:)

ASAHI
06-07-2010, 20:17
Wystaw na Alledrogo - na pewno ktos kupi :D

ekonet
06-07-2010, 23:38
Wystaw na Alledrogo - na pewno ktos kupi :D
Roboty Ci brakuje? :)

ASAHI
07-07-2010, 09:05
A tam od razu w tej formie :D myslałem o akcjach kolekcjonerskich :-)