Zobacz pełną wersję : niewymienione aukcje Enion
zupełnie o nich zapomniałem, znalazłem robiąc porządki w szufladzie, oczywiście jako posiadacz kilku sztuk ani nie wymieniłem w terminia na Tauron, ani nic:(
wie ktoś co z tym teraz zrobić? w sensie pozbyc sie?
Poszukaj skróconego kursu Origami. ;)
marszull
06-07-2010, 18:10
Zalaminuj i zostaw w szufladzie
moze wnuki lub prawnuki zrobia dodry deal z jakims kolekcjonerem ;)
chyba ze dobrze Ci pojdzie na tym kursie
to wtedy moze jakas wystawa?
Ja jednak myślę, że w pewnych okolicznościach, mogą być sporo warte nawet teraz. Bezcenne wręcz!
Na wszelki wypadek schowaj je gdzieś w łazience, żeby łatwo było sięgnąć bez wstawania!
Marian K
06-07-2010, 19:01
Ja jednak myślę, że w pewnych okolicznościach, mogą być sporo warte nawet teraz. Bezcenne wręcz!
Na wszelki wypadek schowaj je gdzieś w łazience, żeby łatwo było sięgnąć bez wstawania!
To będzie duży luxius,przepraszam,luksus oczywiście .:)
Wystaw na Alledrogo - na pewno ktos kupi :D
Wystaw na Alledrogo - na pewno ktos kupi :D
Roboty Ci brakuje? :)
A tam od razu w tej formie :D myslałem o akcjach kolekcjonerskich :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.