Zobacz pełną wersję : Rodzinka mi sie powiekszyla :)
Się pochwalić chciałem :)
Dzisiaj o godz. 2.40 na świat przyszedł mój drugi syn, Mateusz 3100g, 51cm, 10/10pkt.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/07/_DSC2314-1.jpg
źródło (http://i654.photobucket.com/albums/uu265/slubnekadry/_DSC2314.jpg)
Kwiatek111
06-07-2010, 13:56
no to gratulacje
Gratulacje!!
Ślicznie wygląda :)
Gratuluję, niech się zdrowo chowa i da wiele radości w życiu.
Tylko zawsze pamiętaj że to na własne życzenie :p
Super chłopak!
Gratulacje!
kamilkamien
06-07-2010, 14:28
sentyment mam do tej godziny, ja o tej porze też pierwszy raz świat oglądałem :)
Gratuluje więc :)
Gratulacje dla was:)
Ogarnij się z ślubniakami i jedziemy z %:)
Stach2008
06-07-2010, 14:31
Gratulacje :D
t0nnelier
06-07-2010, 14:43
GRATULACJE - niech się chłopaki zdrowo chowają !!!
Gratulacje!! Teraz to sie nie wymigasz od % w Mińsku:) Nie? Dyziek? :)
Grzegorka
06-07-2010, 15:57
Gratulacje serdeczne :)
Gratulacje!! Teraz to sie nie wymigasz od % w Mińsku:) Nie? Dyziek? :)
Piter nie ma opcji na wykręty:) Hasan to mój nowy sąsiad:)
Gratulacje! Cały Tata ;-)
POzdr.
Dzieki wszystkim.
Gratulacje!! Teraz to sie nie wymigasz od % w Mińsku:) Nie? Dyziek? :)
Piter nie ma opcji na wykręty:) Hasan to mój nowy sąsiad:)
Nigdy sie nie migalem od % tym bardziej teraz nie bede :D
grudzinsky
06-07-2010, 21:30
gratki :) niech rosnie duzy i zdrowy :)
moj powoli zaczyna wydawac dzwieki :D
gregory_21
06-07-2010, 22:33
Cudowny bobas :)
GRATULACJE DLA DZIELNYCH RODZICÓW! ;)
gratuluję
pozdrów żonę ;-)
WOW GRATULACJE !!!
:)
Niech się zdrowo chowa !!!
tymancjo
07-07-2010, 08:30
No pięknie gratulacje!
by Tymancjo HTC
Same Mateuszki ;) Gratulacje i zdrowia :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.