PDA

Zobacz pełną wersję : Rodzinka mi sie powiekszyla :)



JacekM
06-07-2010, 13:55
Się pochwalić chciałem :)
Dzisiaj o godz. 2.40 na świat przyszedł mój drugi syn, Mateusz 3100g, 51cm, 10/10pkt.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/07/_DSC2314-1.jpg
źródło (http://i654.photobucket.com/albums/uu265/slubnekadry/_DSC2314.jpg)

Kwiatek111
06-07-2010, 13:56
no to gratulacje

ASAHI
06-07-2010, 13:56
Gratulacje!!

Ślicznie wygląda :)

mycza
06-07-2010, 14:03
Gratuluję, niech się zdrowo chowa i da wiele radości w życiu.

radkins
06-07-2010, 14:05
Tylko zawsze pamiętaj że to na własne życzenie :p

mpwt
06-07-2010, 14:15
Super chłopak!
Gratulacje!

kamilkamien
06-07-2010, 14:28
sentyment mam do tej godziny, ja o tej porze też pierwszy raz świat oglądałem :)
Gratuluje więc :)

Dyziek
06-07-2010, 14:29
Gratulacje dla was:)
Ogarnij się z ślubniakami i jedziemy z %:)

Stach2008
06-07-2010, 14:31
Gratulacje :D

t0nnelier
06-07-2010, 14:43
GRATULACJE - niech się chłopaki zdrowo chowają !!!

Piter
06-07-2010, 14:46
Gratulacje!! Teraz to sie nie wymigasz od % w Mińsku:) Nie? Dyziek? :)

Grzegorka
06-07-2010, 15:57
Gratulacje serdeczne :)

Dyziek
06-07-2010, 16:02
Gratulacje!! Teraz to sie nie wymigasz od % w Mińsku:) Nie? Dyziek? :)

Piter nie ma opcji na wykręty:) Hasan to mój nowy sąsiad:)

fumio
06-07-2010, 16:06
Gratulacje! Cały Tata ;-)

POzdr.

frostic
06-07-2010, 16:26
Witaj w PampersKlubie ;)

JacekM
06-07-2010, 17:55
Dzieki wszystkim.


Gratulacje!! Teraz to sie nie wymigasz od % w Mińsku:) Nie? Dyziek? :)


Piter nie ma opcji na wykręty:) Hasan to mój nowy sąsiad:)

Nigdy sie nie migalem od % tym bardziej teraz nie bede :D

grudzinsky
06-07-2010, 21:30
gratki :) niech rosnie duzy i zdrowy :)
moj powoli zaczyna wydawac dzwieki :D

gregory_21
06-07-2010, 22:33
Cudowny bobas :)
GRATULACJE DLA DZIELNYCH RODZICÓW! ;)

tito
06-07-2010, 22:49
gratuluję
pozdrów żonę ;-)

mjr
07-07-2010, 08:10
WOW GRATULACJE !!!
:)

Niech się zdrowo chowa !!!

tymancjo
07-07-2010, 08:30
No pięknie gratulacje!

by Tymancjo HTC

McSimus
07-07-2010, 13:49
Same Mateuszki ;) Gratulacje i zdrowia :)