PDA

Zobacz pełną wersję : szablony flash



luxius
06-07-2010, 04:01
witam
szukam jakis zródeł z szablonami stron foto, raczej płatnych

tylko prosze mi tu nie pisać o goglach itd, juz to zrobiłem i chyba wyczerpałem te warte uwagi, nie zawalone chłamem
licze, ze ktos ma coś w pamieci:)

z góry dzieki.

Kargulo
06-07-2010, 06:34
a patrzyłeś Jalbum ?

pytasz o szablon do jakiegoś konkretnego silnika jak joomla czy wordpress?

czy poprostu galerie foto, no nie wiem . Mósisz bardziej sprecyzować co chcesz zrobić.

rlat
06-07-2010, 07:35
Dołączam się do pytania, jakiś fajny szablon galerii foto do wordpressa może ktoś polecić?

conra
06-07-2010, 08:44
Panowie,
Największe monstrum z szablonami:
http://www.templatemonster.com/

a tu flashe:
http://www.templatemonster.com/flash-templates.php

a tu wordpress:
http://www.templatemonster.com/category/wordpress-themes/

JacekM
06-07-2010, 08:56
Tutaj http://flashpalette.com/website/ i tutaj http://www.bludomain.com/

zazul
06-07-2010, 10:09
Coś kiepsko to google chodzi u Ciebie : ))
Poniżej lista, różne ceny, różne możliwości, do wyboru "do koloru"

www.photobiz.com
www.portfoliositez.com
www.creativemotiondesign.com
www.bludomain.com
http://bigfolio.com/
http://foliolink.com/
http://neonsky.com/services
http://photoidentities.com/
www.wix.com

luxius
06-07-2010, 11:10
Dziekuje wszystkim, google w porządku, ale szukając w ten sposób trafiłem owszem na dużo wyników a dobre rzeczy nie koniecznie musza byc na poczatku listy:)

Pozatym te same szablony w dużej częsci pojawiają sie w katalogach na róznych stronach.

conra
06-07-2010, 11:40
Dziekuje wszystkim, google w porządku, ale szukając w ten sposób trafiłem owszem na dużo wyników a dobre rzeczy nie koniecznie musza byc na poczatku listy:)

Pozatym te same szablony w dużej częsci pojawiają sie w katalogach na róznych stronach.

Inaczej mówiąc u pośredników...

Strus
06-07-2010, 13:12
http://www.flashmint.com/

maciey75
06-07-2010, 15:53
polecam http://www.swishzone.com/index.php?area=products&product=sites o program prosty w obsludze a nie jakas tam macromedia ;)

sonicq
06-07-2010, 16:12
Ta "jakaś tam macromedia" to już od dawna Adobe i ciężko tu mówić o nich "jacyś tam".

maciey75
06-07-2010, 19:59
To bylo z ";)" na koncu. Swish za male pieniadze daje ogromne mozliwosci i jest prosty jak budowa cepa :)