Zobacz pełną wersję : Zakupy z Hong Kong -u itp...
Witam!
Czytałem niedawno posty osób na forum ktorzy byli zadowoleni z zakupów z Hong kongu -u.
Na dniach szykuje mi sie zakup wyzwalaczy radiowych, lamp (YN-460 II) i kilku drobiazgów.
Jeden z kolegow polecał sklep http://www.dealextreme.com/ jednak nie wszystko tam mają (z tego co mnie intereuje)
Macie jakies doswiadczenie z takimi zakupami, mozecie polecic jakis sklep internetowy???
Być moze jakies cenne wskazówki odnosnie tematu?
Z podziekowaniem.
YN460 II to chyba jednak najtaniej na ebayu ($46), rf też. Z dealextreme rzeczy przychodzą sprawnie ale w tym wypadku najprościej jednak na aukcjach.
andrstac
06-07-2010, 09:31
Przeczytaj np. moje posty w tym temacie; podawałem tam sprzedawców od których kupiłem właśnie to o czym piszesz. Żadnych problemów i chyba najtaniej jak można
YN460 II to chyba jednak najtaniej na ebayu ($46), rf też. Z dealextreme rzeczy przychodzą sprawnie ale w tym wypadku najprościej jednak na aukcjach.
O jakim ebay mowa, sprawdzałem na UK i YN-460 II kosztuje w granicach 30 funciaków...
Przeczytaj np. moje posty w tym temacie; podawałem tam sprzedawców od których kupiłem właśnie to o czym piszesz. Żadnych problemów i chyba najtaniej jak można
Podaj prosze link do tego tematu. Nie mogłem odszukac. Dzieki wielkie.
yn-460 II http://cgi.ebay.com/NEW-YN460-II-Flash-Speedlite-f-Canon-450D-1000D-Xsi-XTi-/260575084687?cmd=ViewItem&pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item3cab7c408f
rf-602 http://cgi.ebay.com/RF602-RF-602-Nikon-D90-D5000-3-receivers-/220536444789?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3358ff1775
polecam sprzedawców, brałem kilkukrotnie z tych aukcji i 0 problemów
andrstac
06-07-2010, 13:08
yn-460 II http://cgi.ebay.com/NEW-YN460-II-Flash-Speedlite-f-Canon-450D-1000D-Xsi-XTi-/260575084687?cmd=ViewItem&pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item3cab7c408f
rf-602 http://cgi.ebay.com/RF602-RF-602-Nikon-D90-D5000-3-receivers-/220536444789?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3358ff1775
polecam sprzedawców, brałem kilkukrotnie z tych aukcji i 0 problemów
Ja kupiłem w tych samych pieniądzach i chyba u tych samych sprzedawców
poza dealextreme jest jeszcze focalprice.com. Są podobne, ale w jednym są rzeczy których w drugim nie ma, i na odwrót.
Takich sklepów są dziesiątki.. np to:
http://www.diytrade.com/
lub to:
http://liangdianup.com/
Najlepiej szukać z darmową wysyłką, bo ten w hong kongu podrożał jakiś czas temu, a spora liczba takich firm jest z hong kongu.
Koledzy napisaliscie ze kupiliscie YN460 II za 30$ ???
W aukcji jest niby napisane ze jest to nowsza wersja "II" ale na zdjeciach jes wczesniejsze bez "II"
Cena tez dziwnie niska inni tą nowszą wersje nie mają taniej niz 50$
CZy faktycznie kupiliscie tą nowszą za 30$ ???
ThomasVoland
09-07-2010, 04:15
Różnica też taka, że za 30$ jest bez przesyłki, a te >50 są z przesyłką free
30.02 + 16$ wysyłka
kupuj od dslrbaby, sprawdzony sprzedawca
Dokładnie, 30,02 + 16 albo 46,02 i wysyłka gratis ;)
Wiecie jak wygląda kwestia cła / VATu?.
Czy celnicy interesują się przesyłkami o wartości ok 100 -300 USD ?
Bart
Michał Jędrak
14-09-2010, 12:25
Ja kupuję nałogowo z dealextreme różne duperelki. Czasami to parę razy w tygodniu, dla poprawy humoru. Minęły jakieś 4 lata i absolutnie 100% przesyłek dotarło do mnie. Z cłem jest tak, że nasze wspaniałe państwo się do wszystkiego czepi. Jednak w dealextreme zawsze piszą 'flashlight DIY', wyceniają na $5 i nigdy mi przesyłki nie otworzyli.
Jest jeszcze kaidomain. Też nigdy nie nawalili, ale kiedyś czekałem miesiąc na pewien układ elektroniczny, bo po prostu nigdzie go nie było w tak dobrej cenie i się rozszedł w parę godzin. Jak tylko fabryka zrobiła to do mnie wysłali. Jednak w kaidomain ludzi może denerwować brak jakichkolwiek potwierdzeń. Po prostu wpłacasz kasę i nic... zero informacji. Potem nagle przychodzi przesyłka. W dealextreme to jednak informują, że przyjęli kasę, że robią paczkę, że wysłali paczkę i podają tracking.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.