polo
06-07-2010, 01:16
Na 99% jadę w traskę jak tytule wyjazd około 8 max 10 rano z Przecławia lecimy Gorzów, Zielona Góra,Wrocław, Katowice do Szczawnicy (Kraków omijam). Lecimy trasami szybkiego ruchu lub autostradą więc ze względów cxzasowych centra miast omijamy. Czas przejazdu jak będzie ok z korkami i robotami 8-9 godzinek z przerwą na siku i tankowanie. Brak możliwości palenia w aucie, pieski, kotki i inna zwierzyna w postaci innej jak konserwy :) niestety odpadają.
W stronę Jaworek zabrać mogę 3 osoby ale na powrót mam tylko 2 wolne miejsca(zabieram córcię).
W Jaworkach zostajemy 3-6 dni i powrót przez Oświęcim (zwiedzanie obozu koszt 25 zł osoba 18 ulgowy wejście z przewodnikiem o pełnych godzinach lub bez przewodnika po 15 ale raczej ta opcja opdadnie ze względu na kilka godzinek do szczecina ). Noclegi w Jaworkach 30-35 zł osoba ( pokoje różne 2,3,4 a nawet 8 osobowe większość z łazienkami ), śniadanko 10 zł, obiadek w Karczmie około 20-30 zł. Atrakcje - dla miłośników foto niezmierzone, dla miłośników muzyki www.muzycznaowczarnia.pl ,wąwóz Homole, spływ Dunajcem, itd.
Piszę 99% bo dokładną godzinę wyjazdu będę znać za tydzień ale raczej ta 1 wersja będzie słuszna gdyż muszę być na spotkaniu wieczorem 17 lipca.
Ktoś chętny zapraszam na prv
W stronę Jaworek zabrać mogę 3 osoby ale na powrót mam tylko 2 wolne miejsca(zabieram córcię).
W Jaworkach zostajemy 3-6 dni i powrót przez Oświęcim (zwiedzanie obozu koszt 25 zł osoba 18 ulgowy wejście z przewodnikiem o pełnych godzinach lub bez przewodnika po 15 ale raczej ta opcja opdadnie ze względu na kilka godzinek do szczecina ). Noclegi w Jaworkach 30-35 zł osoba ( pokoje różne 2,3,4 a nawet 8 osobowe większość z łazienkami ), śniadanko 10 zł, obiadek w Karczmie około 20-30 zł. Atrakcje - dla miłośników foto niezmierzone, dla miłośników muzyki www.muzycznaowczarnia.pl ,wąwóz Homole, spływ Dunajcem, itd.
Piszę 99% bo dokładną godzinę wyjazdu będę znać za tydzień ale raczej ta 1 wersja będzie słuszna gdyż muszę być na spotkaniu wieczorem 17 lipca.
Ktoś chętny zapraszam na prv