PDA

Zobacz pełną wersję : co to za znak?



siedemczwartych
05-07-2010, 12:51
Krótko... czy ktoś zna taki znak? Co on oznacza? Zakaz czego?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.stefanolszak.pl/znak.jpg)

fumio
05-07-2010, 12:52
Zakaz palenia w lesie (no bo co by innego;-)).

Pozdr.

freefly
05-07-2010, 12:58
Zakaz palenia w lesie (no bo co by innego;-)).

Pozdr.

Ale tylko fajki.;) Wszystko inne można.

siedemczwartych
05-07-2010, 13:06
znak stoi przed mostkiem.... :)

freefly
05-07-2010, 13:11
znak stoi przed mostkiem.... :)

A co za różnica, gdzie umiejscowiony jest znak. Przed lasem, czy przed mostkiem. Trzeba było domalować w jakich godzinach obowiązuje.:D

wlopis
05-07-2010, 14:05
co by panie nie ciągnęły faji :)

wilus
05-07-2010, 14:24
co by panie nie ciągnęły faji :)
:mrgreen: znaczy się zakaz wstępu ssakom leśnym ?

Shreku
05-07-2010, 15:08
:mrgreen: znaczy się zakaz wstępu ssakom leśnym ?
Chyba raczej grzybiarką:shock::razz:
Nieeee,wtedy ten znak inaczej wygląda!!!.On stoi a ona........<reszta po 23.00>:oops:

ekonet
05-07-2010, 15:09
Chyba raczej grzybiarką:shock::razz:
Czym?

doktor
05-07-2010, 15:51
Chodzi pewnie o panią z przypadłością niedyskretną o charakterze mykologicznym. Bo mrówki grzybiarki w naszym klimacie nie uświadczysz :-)

GrzesiekM
05-07-2010, 16:23
... no jak... toż to zakaz dymania i pykania ...;)

Pawliko
05-07-2010, 17:23
nie "grzybiarką" a "grzybiarkom" - l. mnoga :P

Marian K
05-07-2010, 21:42
...siłą,siłom i godnościom osobistom:)

sea21
06-07-2010, 00:24
Tak w temacie ssaków leśnych :mrgreen:
6NABM3Vnt_4