Zobacz pełną wersję : co to za znak?
siedemczwartych
05-07-2010, 12:51
Krótko... czy ktoś zna taki znak? Co on oznacza? Zakaz czego?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.stefanolszak.pl/znak.jpg)
Zakaz palenia w lesie (no bo co by innego;-)).
Pozdr.
Zakaz palenia w lesie (no bo co by innego;-)).
Pozdr.
Ale tylko fajki.;) Wszystko inne można.
siedemczwartych
05-07-2010, 13:06
znak stoi przed mostkiem.... :)
znak stoi przed mostkiem.... :)
A co za różnica, gdzie umiejscowiony jest znak. Przed lasem, czy przed mostkiem. Trzeba było domalować w jakich godzinach obowiązuje.:D
co by panie nie ciągnęły faji :)
co by panie nie ciągnęły faji :)
:mrgreen: znaczy się zakaz wstępu ssakom leśnym ?
:mrgreen: znaczy się zakaz wstępu ssakom leśnym ?
Chyba raczej grzybiarką:shock::razz:
Nieeee,wtedy ten znak inaczej wygląda!!!.On stoi a ona........<reszta po 23.00>:oops:
Chyba raczej grzybiarką:shock::razz:
Czym?
Chodzi pewnie o panią z przypadłością niedyskretną o charakterze mykologicznym. Bo mrówki grzybiarki w naszym klimacie nie uświadczysz :-)
GrzesiekM
05-07-2010, 16:23
... no jak... toż to zakaz dymania i pykania ...;)
nie "grzybiarką" a "grzybiarkom" - l. mnoga :P
Marian K
05-07-2010, 21:42
...siłą,siłom i godnościom osobistom:)
Tak w temacie ssaków leśnych :mrgreen:
6NABM3Vnt_4
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.