Zobacz pełną wersję : Jakie karty Sandiska 16gb do D200?
Witam,
Chcę kupić kartę Sandiska 16GB do D200 (potem będzie "chodziła" w natępcy D700 :)). Czy karty z prędkościami 60MB/sek. ruszą w D200, czy decydować się na 30 MB/sek.? Na razie bez kłopotów używam Sandiska Extreme III.
Uprzjmie prosze o radę doświadczonych userów.
pzdr
Z tego co kojarzę, to opróżnianie bufora w D200 odbywa się z prędkością < 10MB/s . Wiec różnice odczułbyś dopiero przy zgrywaniu zdjęć przez czytnik.
Nawet gdzieś był link do strony, gdzie było zestawienia prędkości zapisu na róznych kartach
Dzięki,
Myślę przyszłościowo. Pamięć posłuży w D200 niedługo (mam nadzieję), bo zapewne w tym roku pokaże się następca D700 i myślę, że on wykorzysta w pełni możliwości takiej karty. Chodzi mi o to czy karta 60MB/sek. w ogóle "pójdzie" w D200.
pzdr
o kartach do D200 pisali cos w tym (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=146454) watku
o kartach do D200 pisali cos w tym (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=146454) watku
Dzięki za namiar.
Z wątku wynika, że jedyną 16GB kartą Sandiska akceptowaną przez D200 jest Extreme III (prędkość zapis/odczyt 30MB/sek). A może ktoś z Was używał kart Sandisk Ultra z tą samą prędkością.
pzdr
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.