PDA

Zobacz pełną wersję : Który kolega z forum robi www...



Lucid
03-07-2010, 08:11
Witam. Przepraszam ale nie mogłem znaleźć. Wiem ze mamy na forum kolegę który robi www i robił paru osobom z forum. Moze ktoś mi przypomnieć kto to był?? Ewentualnie może ktoś jest chętny do zrobienia strony to proszę dać znać na pw. Pozdrawiam!!

robin102
03-07-2010, 09:43
Kolega Łukasz Piwiński robi sprawnie i terminowo stronki dla fotografów
tu masz Jego portfolio
http://www.piwinski.com.pl/
z tego co pamiętam to także kolega J@sio, ale pisowni niku zapomniałem, koledzy też byli zadowoleni ze współpracy z Nim.

FHR
03-07-2010, 10:15
z tego co pamiętam to także kolega J@sió (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=5647), ale pisowni niku zapomniałem, koledzy też byli zadowoleni ze współpracy z Nim.

;)

krzysztof jot
03-07-2010, 14:13
moj syn robi :) ... i ma teraz troche czasu http://www.jaqbovsky.com/

marszull
03-07-2010, 16:30
Ja podobnie jak robin polecam Lukasza Piwinskiego
szybko, bardzo dobra komunikacja i reakcja na uwagi
z tym ze nie robi stron we flashu (a przynajmniej jakis czas temu nie robi)

kwieciu
03-07-2010, 22:46
Polecam Piwkoo, bezapelacyjnie :-)

sea21
03-07-2010, 23:04
Mi także Piwkoo robił. Polecam! Cała akcja odbyła się via mail w przeciągu kilku dni. Strona spełniła moje oczekiwania w 100% :)

Ruppel
03-07-2010, 23:46
Piwko, również polecajka:)

gregory_21
04-07-2010, 23:43
Witam. Przepraszam ale nie mogłem znaleźć. Wiem ze mamy na forum kolegę który robi www i robił paru osobom z forum. Moze ktoś mi przypomnieć kto to był?? Ewentualnie może ktoś jest chętny do zrobienia strony to proszę dać znać na pw. Pozdrawiam!!

Tu jest (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=138647) ten wątek ;)

Demonek
05-07-2010, 09:32
Ile orientacyjnie (chodzi o rząd wielkości: 200, 500, 1000?) zrobienie takiej strony kosztuje? Odpowiedzi mogą być na PW :)

gregory_21
05-07-2010, 09:39
Ile orientacyjnie (chodzi o rząd wielkości: 200, 500, 1000?) zrobienie takiej strony kosztuje? Odpowiedzi mogą być na PW :)

Myślę, że jak zsumujesz wymienione przez siebie kwoty i dodasz VAT to będzie okej za fajną stronę ;)
To tak z moich obserwacji i negocjacji ;)

docxxx
05-07-2010, 09:51
Placi sie tyle samo, co za zrobienie zdjec: 100-5000+

marszull
05-07-2010, 12:50
Ile orientacyjnie (chodzi o rząd wielkości: 200, 500, 1000?) zrobienie takiej strony kosztuje? Odpowiedzi mogą być na PW :)

Najlepiej odezwac sie do kogos kto robi strony, przedstawic swoje potrzeby
a on zrobi wycene, bo jak juz zauwazono za jedna strone mopzna zaplacic xx a za druga xxxx

Animka
07-07-2010, 13:53
Ja z czystym sumieniem polecam Halleya --> http://expression-design.com/ Terminowo, solidnie i z pomysłem, nie ściąga z gotowców, wiec nie ma obawy, że za chwilę trafię na podobną stronę do mojej.

Robił dla mojej firmy juz stronę rok temu, teraz na ukończeniu mam portfolio www.artisticzoom.pl - jeszcze nie wszystko gotowe ale to z mojej winy, bo materiałów nie dostarczam na czas :P
Może nie jest najtańszy ale za to mam pewnosć, że strona będzie dopracowana w każdym szczególe, ale to dla mnie ważne. Poza tym, jak komuś zależy żeby było jak najtaniej ale nie zalezy na indywidualnym designie strony, to może sam sobie zrobić na gotowych szablonach, wtedy masz strone za cene serwera i domeny;)

conra
07-07-2010, 20:02
Odezwij się do mnie na gg:492951
Postaram się zrobić "coś" prostego za przysłowiowe piwo (jako spędzanie wolnego czasu, mam go dużo i nie mam co robić więc się nudzę) :P
Uczę się tego od jakiś kilku lat, to co mi wychodzi jest mizerne ale jest :d
przykłady:
http://solbibud.pl
http://goroot.net
http://fiatcc.pl
ps. Mam na dysku też trochę gotowych szablonów więc można coś przystosować do twoich potrzeb.

Fiod
07-07-2010, 20:15
Odezwij się do mnie na gg:492951
Postaram się zrobić "coś" prostego za przysłowiowe piwo (jako spędzanie wolnego czasu, mam go dużo i nie mam co robić więc się nudzę) :P
Uczę się tego od jakiś kilku lat, to co mi wychodzi jest mizerne ale jest :d
przykłady:
http://solbibud.pl
http://goroot.net
http://fiatcc.pl
ps. Mam na dysku też trochę gotowych szablonów więc można coś przystosować do twoich potrzeb.

stary to jakiś crap dla studentów, ten chłam nie jest nawet w 1/3 tak dobry jak prace piwka

conra
07-07-2010, 20:33
stary to jakiś crap dla studentów, ten chłam nie jest nawet w 1/3 tak dobry jak prace piwka

no piwko kosztuje 2zl :)

Fiod
08-07-2010, 00:12
Lepiej nie psuć sobie wizerunku biorąc nawet gratis jakiś www-crap.