Pchelek
02-07-2010, 21:41
Poszukuje kamery na wakacje tak żeby uwiecznić wszystkie grille, imprezy w klubach, wyjazdy nad wodę itede. Chciałbym sobie dla odmiany ponagrywać zamiast robić zdjęcia i zastanawiam się czy kupić do tego celu kamerę czy aparat z dobrą funkcją nagrywania.
Takie urządzenie musi być tanie - jest duża szansa że będę pijany i je zgubie, małe, tak żebym mógł spokojnie nosić w kieszeni i najważniejsze chcę tym nagrywać w nocy - w dzień mniej imprezuje ;p
Znalazłem coś takiego jak:
TOSHIBA CAMILEO P30
Można to wyrwać za 470zł ale może ktoś zna coś lepszego i tańszego
Nie wiem czy temat pasuje do tego działu ale wakacje się zaczęły na pewno nie tylko mi się przyda ;)
Takie urządzenie musi być tanie - jest duża szansa że będę pijany i je zgubie, małe, tak żebym mógł spokojnie nosić w kieszeni i najważniejsze chcę tym nagrywać w nocy - w dzień mniej imprezuje ;p
Znalazłem coś takiego jak:
TOSHIBA CAMILEO P30
Można to wyrwać za 470zł ale może ktoś zna coś lepszego i tańszego
Nie wiem czy temat pasuje do tego działu ale wakacje się zaczęły na pewno nie tylko mi się przyda ;)