PDA

Zobacz pełną wersję : Aukcje dla powodzian na giełdzie - uporządkowanie



Mariusz888
02-07-2010, 18:49
Taka szybka sugestia - jeśli ktoś uzna to za nieważne to niech wykasuje ;)

Nie uważacie że można by wątki z aukcjami dla powodzian dać w przyklejonym folderze? Tak to zajmuję strasznie dużo miejsca i pierwsza strona giełdy to już nie są oferty tylko poprzyklejane wątki "powodziowe" ;) gdyby był taki mini folder z tym to byłby i porządek i było by przejrzyście - tym bardziej że jak jeszcze coś przyrośnie to będzie tego od groma a chyba to nie jest takie ważne żeby tam ciągle zaglądać jeśli dana aukcja się już np zakończyła? ;)

Błażej
02-07-2010, 21:41
Miałem właśnie o tym pisać - możnaby też zrobić jeden lub kilka większych wątków zamiast 15 po 1-2 zdjęcia w każdym.

Wiadomo, inicjatywa szlachetna ale jest to troche mało przejrzyste.

Mariusz888
03-07-2010, 23:49
Potrzeba spora a odzew raczej niewielki - czy coś zostanie z tym zrobione? ;) Bo przecież nie chodzi o usuwanie tego tylko o wrzucenie tego w jakiś folderek ;) obecnie jest przez to straszy bałagan wg mnie ;)

Rycerz
04-07-2010, 09:58
jutro koniec kilku aukcji!
zapraszam do poparcia tej szczytnej akcji! nie marudzić ;) tylko pomagać...proszę!