Mariusz888
02-07-2010, 18:49
Taka szybka sugestia - jeśli ktoś uzna to za nieważne to niech wykasuje ;)
Nie uważacie że można by wątki z aukcjami dla powodzian dać w przyklejonym folderze? Tak to zajmuję strasznie dużo miejsca i pierwsza strona giełdy to już nie są oferty tylko poprzyklejane wątki "powodziowe" ;) gdyby był taki mini folder z tym to byłby i porządek i było by przejrzyście - tym bardziej że jak jeszcze coś przyrośnie to będzie tego od groma a chyba to nie jest takie ważne żeby tam ciągle zaglądać jeśli dana aukcja się już np zakończyła? ;)
Nie uważacie że można by wątki z aukcjami dla powodzian dać w przyklejonym folderze? Tak to zajmuję strasznie dużo miejsca i pierwsza strona giełdy to już nie są oferty tylko poprzyklejane wątki "powodziowe" ;) gdyby był taki mini folder z tym to byłby i porządek i było by przejrzyście - tym bardziej że jak jeszcze coś przyrośnie to będzie tego od groma a chyba to nie jest takie ważne żeby tam ciągle zaglądać jeśli dana aukcja się już np zakończyła? ;)