PDA

Zobacz pełną wersję : Konkursy fotograficzne



jerezano
02-07-2010, 08:50
Generalnie nie biorę udziału w konkursach fotograficznych ponieważ mam poważne wątpliwości co do celowości i sensu
uczestnictwa w takich przedsięwzięciach. Chodzi mi szczególnie o konkursy (namnożyło się ich ostatnio), w których rolę jury pełnią głosujący internauci... Wiadomo, że mobilizuje się wszystkich krewnych i znajomych królika i zdjęcia dość podłej jakości (technicznej i artystycznej) bardzo często mają dużo głosów i nawet wygrywają. Pół biedy jeśli obok internautów jest jeszcze jakieś jury - wtedy przynajmniej zdjęcia z komórek zostają odrzucone...
Co sądzicie o takich konkursach?

kux
02-07-2010, 08:54
to samo.... :)

Rycerz
02-07-2010, 09:01
dlatego na forum najczęściej prośby o głosowanie w takich konkursach lądują w koszu ;)