PDA

Zobacz pełną wersję : szukam fotografa na ślub 25.09.2010 -Łódź



tkamyk
01-07-2010, 20:10
Cześć,
Szukam fotografa na ślub.
Data 25.09.2010 g17
Miejsce Łódź Bałuty
Tematyka tradycyjna: plener + ceremonia kościół + impreza

proszę o oferty z propozycja zakresu i ceny na maila [email protected]


milego dnia
.tomek

tkamyk
02-09-2010, 21:06
niestety nadal aktualne
.tomek

ropusz
02-09-2010, 21:11
Zabrzmiało, jakby Cię ktoś zmuszał do ślubu.

prz3mo
02-09-2010, 21:12
Zabrzmiało, jakby Cię ktoś zmuszał do ślubu.

:lol:

stachu321
02-09-2010, 21:34
poszło info.

nem
02-09-2010, 21:54
Zabrzmiało, jakby Cię ktoś zmuszał do ślubu.

Zdarza się, pomóżcie człowiekowi zbierać materiał dowodowy :)

haki
02-09-2010, 23:02
poszło na mejla :)