PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] rynek, ale mały



bombel
11-12-2006, 01:02
Witam -

mam takie pytanie, a raczej prośbę o opis, jak odbieracie... Otóż oczywiście byłoby ideałem, gdyby wszyscy się wynieśli z tymi zasranymi samochodami i wzięli ten niebieski sraczyk w jakieś inne miajsce, ale... No właśnie - czy te samochody i toi-toi dyskwalifikują o zdjęcie? Jaki jest Wasz odbiór?


http://img185.imageshack.us/img185/9778/rynekpp6.jpg

Sławek
11-12-2006, 01:05
Mam podobne odczucia co Ty dotyczące "najniższych" elementów. Ale połączenie nieba z budowlami bardzo mi się podoba.

Karl Johansson
11-12-2006, 01:06
dla mnie pasuje razem ze wszystkim.Gdyby to nagle wszystko usunąć,to już nie byłby to ten sam rynek.Może pod względem estetycznym byłoby lepiej..."ale";]
IMHO jest dobrze:]
(ale ja się tam nie znam;])

cyrusvirus
11-12-2006, 01:12
autka i sraczyk moga byc ale wolalbym bez ;) natomiast co do tej obrobki to cholernie chcialbym zobaczyc zdjecia kamienic itp (w podobnym klimacie ale bez "nowoczesnosci" czyt. autka itp.) wlasnie z ta obrobka. Rewelacyjnie wyglada Wieza Mariacka i reszta szczytow na tle tego nieba po prostu rewela !!!!!!!! Swietne kolory bardzo takie lubie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

jarek76
11-12-2006, 08:58
Zdjęcie bardzo fajne
Jednak mnie przeszkadzają te samochody i kibekek:) Bez tego byłoby super

imbra
12-12-2006, 01:34
Moim zdaniem lepiej byłoby bez sraczyka i zasranych samochodów :D
Góra zdjęcia RE-WE-LA-CYJ-NA!

pozdrav

bombel
12-12-2006, 03:11
Koledzy, dziękuję bardzo za odpowiedzi... Hmmm, przypomnę tylko pokrótce, że ja już wiem, że lepsze byłoby bez samochodów i sraczyka... Ja pytam, czy te samochody (rzeczywiście zasrane :)) dyskwalifikują to zdjęcie?

Słowem, wywalić do kosza, czy można komuś pokazać? I z góry dziękuję za trud napisania paru słów...

till
13-12-2006, 00:51
Nie mam nic do samochodow i sraczyka ;)

Jedno jakos mi "nie lezy" - obrobka nieba i tych trzech wysokich wiez jakos mi nie pasuje do koloru tego okraglego czerwonego budynku i jego dachu... Duze roznice w kolorystyce.

Ale sie czepiam... Sorry :)

Adam Trzcionka
13-12-2006, 00:54
Słowem, wywalić do kosza, czy można komuś pokazać? I z góry dziękuję za trud napisania paru słów...

grzech wywalać. bardzo dobra obróbka. auta i sracz szpecą, ale w najczarniejszą noc, zawsze tam stoją auta i inaczej nie da się.. chyba, że stempel i milimetr po milimetrze.. ;-) ale powtórzę - bardzo ładne barwy, mocne, dramatyczne niebo. dobre.

sea21
13-12-2006, 01:03
w takich miejscach powinien byc zakaz parkowania dla samochodow i sraczy. a moze wytnij dol zdjecia.

fragles
13-12-2006, 01:08
Obróbka bardzo mi się podoba.

Auta i sraczyk - jak i innym - przeszkadzają. Ale czy nie ma ŻADNEJ szansy aby spróbować innych kadrów tak, aby te przybytki zagrały i pomogły zamiast przeszkadzać?

bombel
13-12-2006, 02:27
Znów dziękuję za następną porcję uwag.

Co do pytania o to, czy wyciąć dół... Można, ale jakoś słabo mi to wygląda, jakoś licho i niedobrze. Źle po prostu. Nawet mam taki kadr urżnięty, ale nie daję, bo słabizna.

fragles, tam - zgodnie z tym co powiedział habakuk - zawsze stoją jakieś samochody. A jak na środku parkingu stoi jakiś zasmarkany namiot piwny, to naokoło pod ścianami nic się nie zmienia. Czy można spróbować innych kadrów? Zapewne, ale ja innych nie widzę i nie umiem. No chyba, że odbicia kamienic w wypolerowanych maskach aut, albo jakieś takie...

sea21 - pomysł, żeby nie parkować w miejscach zabytkowych jest jaknajbardziej słuszny! Z tym, że to pół Krakowa (dobra, przesadzam, ale jest tego całkiem spora kupa miejsc). No ale skoro dawniej jeździło się i parkowało na Rynku Głównym, a teraz nie - to może z czasem dojdzie i do Małego Rynku ten zakaz. Pójdę tam wtedy jeszcze raz... :)

Dziękuję wszystkim za uwagi, Pozdrawiam

Czornyj
13-12-2006, 02:43
w takich miejscach powinien byc zakaz parkowania dla samochodow i sraczy. a moze wytnij dol zdjecia.

W Krakowie wszystko jest pod...cone - samochody żywcem nie mają gdzie parkować, więc parkują wszędzie. Jak tylko powstaje pomysł żeby wybudować jakiś wielopoziomowy parking podziemny, to zaraz jakiś sqrvysyn buduje tam hotel.

A te autka na zdjęciu nie rzucają się za bardzo w oczy :D W akcie desperacji zawsze można próbować je wystempelkować i healing-brushować ;)