witam! jakby ktoś się wybierał na słowację, albo na węgry, to za stropkowem w okolicach jeziora domasza urwało drogę, trzeba już za świdnikiem ruszyć w objazd...
amirez
30-06-2010, 22:11
Super, może komuś się przyda.
ps. nomina propria piszemy zawsze wielką literą!