PDA

Zobacz pełną wersję : urwana droga na Słowacji...



Pienia
30-06-2010, 21:12
witam! jakby ktoś się wybierał na słowację, albo na węgry, to za stropkowem w okolicach jeziora domasza urwało drogę, trzeba już za świdnikiem ruszyć w objazd...

amirez
30-06-2010, 22:11
Super, może komuś się przyda.
ps. nomina propria piszemy zawsze wielką literą!

Pienia
30-06-2010, 22:12
tak,tak...