PDA

Zobacz pełną wersję : Omnia II i gps



Marcin Jakubowski
30-06-2010, 09:35
Witam,
Znajomy nabyl omnię jak w temacie. Chodzi pod windows 6.5

Zainstalowal sobie programy trackmy oraz trackmy run.
Niestety nie chca sie uruchomic. Nie moze ( nie umie) ich takze usunać.
Prosze podpowiedzcie jak to zrobic.ewentualnie jak zmusic te programiki do pracy.
Byloby swietnie gdyby ktos polecil aplikacje do rejestrowania aktywnosci sportowej przez GPS.
Pozdrawiam

lechupe
30-06-2010, 10:01
Run.GPS! Trainer UV.

U mnie chodzi pod 6.1 na HTC

tomek-GL
30-06-2010, 12:06
Najlepszym programem pod GPS w którym można rejestrować swoją aktywność sportową jest SPORTYPAL. (http://www.sportypal.com/Home)
Korzystam z niego podczas jazdy na rowerze i jestem zadowolony.

Oprócz zapisu aktywności na rowerze mamy też do wyboru rolki, bieg, spacer, oraz coś co się kryje pod opcją "other" a czego nigdy nie sprawdzałem ;)
Program rejestruje odległość/dystans jaki pokonaliśmy, średnie spalanie kalorii, prędkości - najniższą, najwyższą, średnią oraz maksymalną wysokość na której się znaleźliśmy i masę innych rzeczy które po wysłaniu na stronę z naszym profilem możemy sobie dokładnie przejrzeć.
oczywiście całą trasę jaką pokonaliśmy zrzuca nam na mapę - tak wygląda podgląd mapy po mojej ostatniej przejażdżce .:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/81326398842304664190.jpeg)

Nic lepszego dla WM nie znalazłem i wątpię by coś takiego istniało.
I przede wszystkim jest darmowy i z polską lokalizacją (aczkolwiek strona internetowa tylko w j.angielskim) :)

Marcin Jakubowski
30-06-2010, 12:14
Ok. Dzieki. Przekaze sugestie koledze

Pozdrawiam

mypod
30-06-2010, 12:40
Hmm....
A polecicie coś na androida?

tomek-GL
30-06-2010, 12:43
Sportypal ANDROID (http://www.sportypal.com/Download#platform=Android)

Sporty pal działa na .:

- Windows Mobile
- Android
- Java Micro Edition
- Apple iPhone
- RIM Blackberry

roofman
30-06-2010, 12:45
edit: kolega wyżej mnie uprzedził :D

Marcin Jakubowski
30-06-2010, 13:43
Dodam tylko , ze sportypal bardzo podoba sie koledze. Zatem jeszcze raz dziekuje

costi
30-06-2010, 13:51
Dzieki za namiar na ten soft, bardzo mi sie przyda :)

tomek-GL
30-06-2010, 13:51
Nie ma za co ;) :p

mypod
30-06-2010, 14:08
Ja też dziękuje.