PDA

Zobacz pełną wersję : Epson P50 - błąd papieru



lazik_s
29-06-2010, 19:02
Nabyłem drukarkę jak w tytule z CISSem polecanym na forum. Jak chcę drukować zwykłe dokumenty A4 w ustawieniach do tekst i obraz jest wszystko OK. Jak tylko ustawię w jakości Fotografia lub Najlepsza fotografia to drukarka głupieje po pobraniu kartki nawet A4 o papierze foto i pracy na profilu dla papierów Epsona nie wspomnę. Zatrzymuje się i mryga jakbu nie było papieru lub się zaciął. Oczywiście papier pobrała więc nie powinno być problemu. Naciśnięcie ikonki papieru powoduje jego wysuwanie i nieziemskie chrobotanie jakby jej zębatki przeskakiwały.

Wiecie może w czym jest problem czy pozostaje tylko serwis? Drukarka nówka - dzisiaj nabyta. Sam nie wiem co z tym fantem zrobić. Może ja coś naknociłem?

pikpok
11-07-2010, 12:12
zrób sobie klin z papieru na czujnik zamknięcia klapy . miałem tak samo i to że mryga to oznacza że klapa jest niedomknięta . a blokuje ja taśma od ciss . niby taka błahostka a potrafi człowieka zirytować. jeśli nie wiesz jak to pisz pw to ci fotką zapomogę :)

lazik_s
12-07-2010, 07:57
To nie to. Klinik jak najbardziej poprawnie umieszczony. Drukarka już oddana do sprzedawcy/serwisu. Tak jak pisałem problem występował tylko przy jakościach foto.