PDA

Zobacz pełną wersję : [koncert Porcupine Tree] Poznań --> Łódź



peque
29-06-2010, 11:22
Witam,

czy któryś z poznańskich forumowiczów wybiera się może na koncert samochodem i ma jedno miejsce wolne? Oczywiście partycypowałbym w kosztach.


Pzdr,
M.

Obi
29-06-2010, 14:00
Jak nie pojadę na Grunwald to jadę na Porków... w mondeo jeszcze 3 osoby wejdą... :) nie licząc kufra, a w kombi duży ten kufer