peque
29-06-2010, 11:22
Witam,
czy któryś z poznańskich forumowiczów wybiera się może na koncert samochodem i ma jedno miejsce wolne? Oczywiście partycypowałbym w kosztach.
Pzdr,
M.
czy któryś z poznańskich forumowiczów wybiera się może na koncert samochodem i ma jedno miejsce wolne? Oczywiście partycypowałbym w kosztach.
Pzdr,
M.