andreo
28-06-2010, 17:50
Witam
jestem zupełnie początkujący w obróbce
chciałbym się dowiedzieć jak się dodaje takie bajery -> http://picasaweb.google.pl/azga.ania/KwiatkiPszczoKiIInnePierdoKi#5484492540750610146
chodzi o takie a'la bliki w kształcie serduszek (pewnie można też inne kształty)
jeżeli można to proszę jak krowie na rowie (może jakieś tutoriale..... )
z góry Dziękuję za pomoc.
jestem zupełnie początkujący w obróbce
chciałbym się dowiedzieć jak się dodaje takie bajery -> http://picasaweb.google.pl/azga.ania/KwiatkiPszczoKiIInnePierdoKi#5484492540750610146
chodzi o takie a'la bliki w kształcie serduszek (pewnie można też inne kształty)
jeżeli można to proszę jak krowie na rowie (może jakieś tutoriale..... )
z góry Dziękuję za pomoc.