PDA

Zobacz pełną wersję : miesieczny D70s i wieszające się lustro.



Vooda
10-12-2006, 10:29
Witam mam giga problema. Aparat mam troszke ponad miesiac i juz 4 razy zawiesiło mi sie lustro. Pierwszym razem przy zdjęciach seryjnych jakis tydzień temu, a wczoraj 3 razy. Mam sie martwic? czy moze jest to normalne ? To sprawa na gwarancję czy mozna to przebolec? . Dodam ze aparat wyswietla error podczas zawiasu. Po ponownym nacisnieciu spustu lustro normalnie sie odwraca i wszystko wraca do normy. blokuje sie mniej wiecej w polowie polozenia normalnego. Prosze o pomoc. Nie czytalem czy ktos juz mial taki problem, ale uwierzcie ze jestem zalamany i chce bardzo szybko uzyskac odpowiedz. Pozdrawiam

GrAn
10-12-2006, 10:38
Miałem ten sam problem z D70 . lustro wieszało się z coraz wiekszą czestotliwoscią. Naprawili to w serwisie w Warszawie ale to juz inna bajka . Ten serwis do najszybszych nie należy( czas naprawy 7 tygodni)

roml
11-12-2006, 22:57
Zdecydowanie nie jest to normalne. Mam od dwóch lat d70 i ten sam problem na lekkim mrozie (na dużym nie testowałem, ale pewnie byłoby gorzej). W sumie zawiesiło mi się z 5 razy w obu sezonach zimowych. Z powtarzających się postów wynika, że niestety jest to jakaś wada konstrukcyjna migawki. Niestety nie mam doświadczenia z serwisowaniem bo ściągałem zza oceau i nie maiłem gwarancji.

spawn
12-12-2006, 08:57
Ja mam podobnie, ale bez errora ;) podnosi się :) robi zdjęcie... cisza wcskam spust jeszcze raz i opada :) mam aparat 3 miechy :) raz na kilkaset zdjeć mi się to zdarza, ale z serwisem poczekam :) aż tak dokuczliwe to nie jest :)

rabijki
12-12-2006, 08:59
elektronika do wymiany
na gwarancji grzac do serwisu
rok temu mialem miedzy swietami i nowym rokiem
w serwisie nikon pl naprawili z przesylkami kurierskimi w 3 dni.
pozdrowienia

Archangel
12-12-2006, 09:02
w serwisie nikon pl naprawili z przesylkami kurierskimi w 3 dni.


:shock:

masz farta chłopie