PDA

Zobacz pełną wersję : [ Foto-żart ] Karol Strasburger prezentuje...



Jakubas
10-12-2006, 01:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img146.imageshack.us/img146/5407/dsc0236smmg8.jpg)

No nie moglem sie powstrzymac po prostu... ;)

tomhagen
10-12-2006, 04:22
ale widzisz Jakubas, z polakami to jest tak że CZEGOKOLWIEK nie powiesz lub nie zrobisz to ZAWSZE znajdzie się ktoś kto powie Tobie że jesteś śmieszny, głupi, wredny że masz w tym jakiś brudny interes itp. znajdzie sie od razu 23300 osób które stwierdzą że kogoś obraziłeś, że można było lepiej coś zrobić, że ktoś na tym ucierpiał ktoś stracił po czym dostaniesz szczere rady co powinienies był zrobić czy powiedzieć (popatrz chociażby na komentarze pod JAKIMKOLWIEK artykułem np. na onecie) tak już jest w Polsce i dlatego telewizja publiczna chcąc być jak najbardziej neutralna i poprawna siłą rzeczy serwuje takie to właśnie "żenujące" dowcipy bo na tym nikt nie ucierpi. to nie jest TVN szoł wojewódzkiego dlatego też wydaje mnie się to całkiem normalne i myślę że nie ma sie czym ekscytować.

ACHA teraz mi sie skojarzyło... był tu taki wątek o petycjii w sprawie D50, mniejsza o to czego dotyczył. w każdym razie ktoś zasugerował ażeby wzmocnić odzew posiadaczy tego modelu i zwiekszyc liczbe podpisów na petycjii możnaby napisać na zagranicznym forum pare słów w tej sprawie (po ang.) co też uczyniłem na dpreview. i jak myślisz kto mi odpowiedział że jak sie nie podoba to se mamy zmienic aparat albo ze sztandarem do Japonii i Watykanu iść ??? nota bene tak mu pojechałem i sie zrobiła taka zadyma że wątek został skasowany.

Jakubas
10-12-2006, 10:38
Masz racje , poprawnosc polityczna siega czasem zenitu. Do tego stopnia, ze boisz sie wypowiedziec swoje wlasne zdanie. Wiem, ze zawsze sie znajada osoby ktorym cos sie nie bedzie podobalo, ale ja wychodze z zalozenia, ze to nie jest moj problem. Moje poczucie humoru to moja sprawa, na podforum Foto-żart zamieszczam to co mnie smieszy, a nie to co wg mnie z cala pewnoscia bedzie smieszyc innych. I nie mam zamiaru poddawac sie tej zle pojetej politycznej poprawnosci, ktora sprawia, ze wszystko staje sie tak ogolnikowe, ostrozne i mdle ze az sie rzygac chce. Poza tym za arcysmieszne uwazam wszelkie stereotypy, i wg mnie wrecz zasluguja one, by je pietnowac i obnazac poprzez wysmianie. Tylko niestety zbyt wielu ludzi bierze takie rzeczy na powaznie... I z tego rowniez sie smieje.

A co do politycznej poprawnosci samej w sobie - po prostu nie chcialbym, zeby mialy miejsce sytuacje, w ktorych np zostajesz posadzony o antysemityzm krytykujac polityke panstwa Izrael (to akurat jest przyklad z zycia wziety). Dlatego haslem na dzis jest "nie dajmy sie zwariowac".

Karl Johansson
12-12-2006, 00:49
Tak a propos poprawności,to kiedyś nam psorka na ang. dała "słownik" angielskich wyrażeń poprawnych politycznie.
Najbardziej rozbawiło mnie poprawne politycznie określenie rośliny-"botanical companion":)
Oczywiście całość była ostrym przerysowaniem sytuacji,ale dobrze pokazywała sytuację.
Na deser była jeszcze poprawna wersja bajki o Czerwonym Kapturku,gdzie fragment mówiący o tym, że wilk przebrał się za babcię brzmiał,mniej więcej,tak:
Wilk przebrał się w znalezione w szafie ubranie nocne babci.Nie zrobił tego jednak dlatego, że ubieranie damskich rzeczy powodowało u niego podniecenie natury seksualnej.Jedyne, co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji była chęć osiągnięcia założonego przez siebie celu.

To tak odnośnie niedawania się zwariować:]

Jakubas
12-12-2006, 01:48
doprawdy zagadka dla mnie jest, czemu to zdjecie wywoluje tyle kontrowersji ;P

sea21
12-12-2006, 02:39
Daniec dobrze parodiowal Strasburgera

jarek76
13-12-2006, 18:50
Mnie się podoba
A co do żartów pana Karola to pozwolicie że nie będe sie wypowiadał:(

teh_14m3
13-12-2006, 19:04
najciekwasze ze tomhagen, robi to samo co go w innych irytuje. zacne...

co do zdjecia to temat jest juz tak wyeksploatowany, że mnie już nie smieszy .

tomhagen
14-12-2006, 03:40
teh_14m3 - wytłumacz proszę co masz na myśli.

Jakubas
14-12-2006, 19:05
Zapewne o to, ze piszesz, ze polacy sie czepiaja, a sam sie czepiasz. Jak chcecie sobie to wyjasniac, to przez PM prosze. Nie chce miec burdy pod swoim zdjeciem ;)