Zobacz pełną wersję : D3000- sesja poranna
Witam chciałbym zrobić sesję poranną nikonem d3000 + kit 18-55. pytania mam takie:
1. o jakiej porze najlepiej rozpocząć foty?
2. czy używać statywu?
miejsce sesji to polana i las.
irek6311
27-06-2010, 14:05
Sesje najlepiej rozpocząć ze wschodem słońca i statyw zabierz by mieć nieporuszone zdjęcia .
Sesja, zależy czego. Jeżeli będziesz robił sesje z modelką, to nie ma mowy o długich czasach i statywie. Jeżeli sesja polany i lasu to długie czasy mogą sie przydać, wraz ze statywem.
sesje planuje na 5 rano z modelką .
Jak z modelka, to statyw sie nie przyda bo nie użyjesz długich czasów bo Ci się ruszy obiekt. Dobrze byłoby mieć jakąś błyskotke CLS lub chociaż na Slave. To dałoby możliwości gry światłem.
a że tak spytam, jak rozmawiać z modelką, instruować ją czy sama powinna wykonywać jakieś pozy?
To zależy jakie ty masz doświadczenie i ona. Najlepiej poprzeglądaj na digarcie (http://www.digart.pl/) portrety albo zakup jakąś książkę
Nieśmiało proponuję Kamasutrę :)
Przemas-Glasgow
27-06-2010, 23:47
Po pozach z Kamsutry może zabraknąc energii na fotki :-)
z siostrą raczej tego nie będe robił :/
Lampke zabierz i bedzie dobrze....sb600 sie ladnie nada w trybie slave mozesz zrobic naprawde ladne zdjecia;)
jackrabbit
28-06-2010, 20:11
z siostrą raczej tego nie będe robił :/
oj juz nie wybrzydzaj :mrgreen:
oj juz nie wybrzydzaj :mrgreen:
no leże :lol:
Articool
29-06-2010, 10:57
oj juz nie wybrzydzaj :mrgreen:
aż taki deficyt w UK? :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.