PDA

Zobacz pełną wersję : Zaproszenie na wystawe Studium Fotografii ZPAF



FunBoy
27-06-2010, 00:03
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich do Starej Galerii ZPAF na wernisaż wystawy fotografii studentów „Studium Fotografii ZPAF”, do którego miałem okazję przez ostatni rok uczęszczać. Wystawione prace, w przeważającej części, wykonane są klasycznymi technikami fotograficznymi, włączając w to techniki bezkamerowe jak heliografia i luksografia.

Stara Galeria ZPAF, Plac Zamkowy 8, Warszawa
Wernisaż: poniedziałek, 28.06.2010, godz. 18.00
Wystawa czynna do 17 lipca, codziennie 12.00-18.00

Szczególowe informacje można znaleźć pod adresem:
http://kultura.wp.pl/kat,1011111,title,IX-Doroczna-Wystawa-Studium-Fotografii-ZPAF,wid,12371209,wiadomosc.html

oraz na moim blogu:
http://www.poranneespresso.pl/2010/06/26/ix-doroczna-wystawa-studium-fotografii-zpaf/

sawi
27-06-2010, 00:33
To ja z innej beczki - może dałoby radę podzielić się wrażeniami ze studium?
To znaczy jak Ty spędzony tam czas oceniasz i ile oraz co z tego wyniosłeś ?

FunBoy
29-06-2010, 14:40
Sorki, ze tak pozno odpisuje, ale wczesniej nie mialem wolnej chwili. Patrzac na "caloroczny bilans" jestem zadowolony ze Studium Fotografii ZPAF. Co prawda szkola nie jest idealna, ale jednak zaslyszana opinia o konkurencji jest zdecydowanie mniej korzystna. Pierwszy rok jest nastawiony jest na klasyczna fotografie analogowa, co bylo glownym powodem decyzji zapisania sie do szkoly. Zajecia prowadzone sa w trybie wieczorowym - w kazdym tygodniu jest 3-godzinny wyklad oraz 3-godzinna praca w ciemni. Srednio raz w miesiacu sa dodatkowe zajecia w weekend oraz 2 plenery w ciagu calego roku (na ktorych odbywaja rowniez sie normalne zajecia), wiec generalnie nudzic sie nie mozna. Z ciekawych wykladow moge przytoczyc takie tematy jak "histora fotografii", "fotografia a sztuka" czy tez "kompozycja", no i w zasadzie wszystko co jest wykladane podczas zajec w ciemni. Aktualnie jestem w fazie zastanawiania co robic dalej, gdyz jest mozliwosc kontunuacji na Roku Warsztatowym i mowiac szczerze, ciezko mi znalesc alternatywe do ZPAFu.