PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie pożyczę coś w stylu N35/1.8 - na niedzielę 4 lipca



frostic
26-06-2010, 19:34
Prośba jest taka:

W niedzielę mam chrzest Adasia i N50/1.4 będzie trochę za wąski, więc pożyczę coś nieco szerszego i jasnego.
W zastaw oczywiście coś oddam (body d50+kit lub N50/1.4 - choć to mniej chętnie, bo może się przydać ;) )

Najlepiej ze Śląska (Katowice, Chorzów)

Będę wdzięczny!

Marek czyli TataHomera ;)

d_an
26-06-2010, 19:37
Mogę użyczyć 35 f2, ale jestem z Krakowa, ew. rozwiązanie priv.

d_an
26-06-2010, 19:40
priv

Błażej
26-06-2010, 20:28
Jestem z katowic, i jeżeli tylko będe wtedy w domu to nie ma sprawy. Ale lepiej załatw jeszcze kogoś bo na 100% dowiem się koło środy...

szkrobnąłem pmke