frostic
26-06-2010, 19:34
Prośba jest taka:
W niedzielę mam chrzest Adasia i N50/1.4 będzie trochę za wąski, więc pożyczę coś nieco szerszego i jasnego.
W zastaw oczywiście coś oddam (body d50+kit lub N50/1.4 - choć to mniej chętnie, bo może się przydać ;) )
Najlepiej ze Śląska (Katowice, Chorzów)
Będę wdzięczny!
Marek czyli TataHomera ;)
W niedzielę mam chrzest Adasia i N50/1.4 będzie trochę za wąski, więc pożyczę coś nieco szerszego i jasnego.
W zastaw oczywiście coś oddam (body d50+kit lub N50/1.4 - choć to mniej chętnie, bo może się przydać ;) )
Najlepiej ze Śląska (Katowice, Chorzów)
Będę wdzięczny!
Marek czyli TataHomera ;)