PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dla powodzian - dzieci na kolonie



wilk325
26-06-2010, 11:20
W związku z moim pomysłem i wpisem w wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=1969161&postcount=261 oraz zapytaniami na PW postanowiłem założyć nowy wątek pomocy.
Inny o tym samym celu, ale innej formie jest tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=148311
Tym razem pomoc w zorganizowaniu koloni dla dzieci mieszkających na terenach popowodziowych. Zapraszam wszystkich chętnych do przyłączenia się do tej akcji. Widzę dwie możliwości:
1. Pomoc finansowa - każda się przyda.
2. Może ktoś prowadzi takie kolonie i ma miejsca dla dzieci?

Wytypowaniem konkretnych dzieci na miejscu zajmie się nasz kolega Kundzior.
Serdecznie zapraszam do udziału i z góry dziękuję

Podaję dane do przelewu:
Stowarzyszenie Nikon Klub Polska
ul. Deotymy 54/9
01-409 Warszawa

22 1940 1076 3059 0922 0002 0000
z dopiskiem: powódź 2010 - kolonie

tol2di
26-06-2010, 12:32
Z jakim dopiskiem i gdzie wpłacać kasę na kolonie po 10 mógłbym coś wpłacić fortuny nie będzie ale każdy grosz się liczy

edit:

Może by tak wątek podkleić wyżej będzie sie wtedy bardziej rzucał w oczy

Rycerz
26-06-2010, 12:42
jakby komuś umknęło to organizowana przez nas forumowa aukcja fotografii dla powodzian ma ten sam cel ;) zbieramy pieniądze na kolonie dla dzieci z tej samej wioski :)
szczegóły i link w mojej stopce!

tol2di
26-06-2010, 12:50
Wiem widziałem nawet zaoferowałem swoje 2 foty ale kase też można wpłacić przecież osobno :)

wilk325
26-06-2010, 13:15
Z jakim dopiskiem i gdzie wpłacać kasę na kolonie po 10 mógłbym coś wpłacić fortuny nie będzie ale każdy grosz się liczy

edit:

Może by tak wątek podkleić wyżej będzie sie wtedy bardziej rzucał w oczy

Gdzie i z jakim masz w I wątku ( dopisałem )
podklejenie powoduje że wątek jedzie w dół, a ma być na górze;)

Boryszuk
26-06-2010, 15:18
, a ma być na górze;)

Myślę, że mi wybaczą ;)