wilk325
26-06-2010, 11:20
W związku z moim pomysłem i wpisem w wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=1969161&postcount=261 oraz zapytaniami na PW postanowiłem założyć nowy wątek pomocy.
Inny o tym samym celu, ale innej formie jest tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=148311
Tym razem pomoc w zorganizowaniu koloni dla dzieci mieszkających na terenach popowodziowych. Zapraszam wszystkich chętnych do przyłączenia się do tej akcji. Widzę dwie możliwości:
1. Pomoc finansowa - każda się przyda.
2. Może ktoś prowadzi takie kolonie i ma miejsca dla dzieci?
Wytypowaniem konkretnych dzieci na miejscu zajmie się nasz kolega Kundzior.
Serdecznie zapraszam do udziału i z góry dziękuję
Podaję dane do przelewu:
Stowarzyszenie Nikon Klub Polska
ul. Deotymy 54/9
01-409 Warszawa
22 1940 1076 3059 0922 0002 0000
z dopiskiem: powódź 2010 - kolonie
Inny o tym samym celu, ale innej formie jest tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=148311
Tym razem pomoc w zorganizowaniu koloni dla dzieci mieszkających na terenach popowodziowych. Zapraszam wszystkich chętnych do przyłączenia się do tej akcji. Widzę dwie możliwości:
1. Pomoc finansowa - każda się przyda.
2. Może ktoś prowadzi takie kolonie i ma miejsca dla dzieci?
Wytypowaniem konkretnych dzieci na miejscu zajmie się nasz kolega Kundzior.
Serdecznie zapraszam do udziału i z góry dziękuję
Podaję dane do przelewu:
Stowarzyszenie Nikon Klub Polska
ul. Deotymy 54/9
01-409 Warszawa
22 1940 1076 3059 0922 0002 0000
z dopiskiem: powódź 2010 - kolonie