-AciD-
25-06-2010, 22:27
Jak jest na tych zdjeciach?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.maxmodels.pl/galerie/1/6/1/1161/34388.jpg)
Widze ze jest tu biala winieta... ale co sie stalo z kolorami?
Desaturacja to to chyba nie jest ; o hmm
Dzieki!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.maxmodels.pl/galerie/1/6/1/1161/34388.jpg)
Widze ze jest tu biala winieta... ale co sie stalo z kolorami?
Desaturacja to to chyba nie jest ; o hmm
Dzieki!