Grand.
25-06-2010, 22:07
Witam,
Mam pytanie, jak na moich słoiczkach uzyskać efekt obcinania rogów zdjecia. Chodzi o to zeby środek był ok a im blizej narożników tym ciemniej.
Mam pytanie, jak na moich słoiczkach uzyskać efekt obcinania rogów zdjecia. Chodzi o to zeby środek był ok a im blizej narożników tym ciemniej.