PDA

Zobacz pełną wersję : Zaciemnienia



Grand.
25-06-2010, 22:07
Witam,

Mam pytanie, jak na moich słoiczkach uzyskać efekt obcinania rogów zdjecia. Chodzi o to zeby środek był ok a im blizej narożników tym ciemniej.

marbed
25-06-2010, 22:31
dodać winietę w postprocesie

proximus323
25-06-2010, 22:33
chodzi i o efekt winiety tego szkła robią same jedne mniej jedna bardziej, inne jeszcze bardziej pod FX. Ale jak chcesz takie bajery to w PS albo LR możesz dodać.

Grand.
25-06-2010, 22:35
LR?

Przemek Paśnik
25-06-2010, 22:43
LR?

Adobe Lightroom