PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziono walizkę na 400 2.8



phantomek
25-06-2010, 21:21
Witam,

gdyby ktoś sie natknal na oferte sprzedazy walizki do AFS 400 2.8, walizka lekko brudna, to prosze dac znac.
W dniu dzisiejszym skradziono mi ją z garażu w Warszawie, była pusta.
Wątpie zeby sie komus do czegos przydala, wiec mysle ze moze iść na handel.
Za pomoc z góry dziekuje.

sea21
25-06-2010, 21:25
Dobrze że szkła nie było w środku. Złodziej pewnie się zdziwił.
Musisz pilnować alledrogo. Może wypłynie za jakiś czas.

bulinko
25-06-2010, 21:32
Obserwuje Alledrogo codziennie z nudów, więc będe czuwał;)

TMB
25-06-2010, 21:42
I ebay-a! Sądze jednak, że jak złodziej jest głupi to wyrzuci ją do kosza! A jak mądrzejszy to albo na czarnym rynku sprzeda albo poczeka z miesiąc :roll:
Pz
ps. ale oczywiscie bede czujny!

fotograf58
26-06-2010, 11:29
Widzę, że kolega miał dużo szczęścia, a policja została powiadomiona? Im też czasami coś się udaje znaleźć. Pozdrawiam.