Zobacz pełną wersję : coś dla facetów...
miron19j
24-06-2010, 20:39
znaczy się kilka gadżetów ;-)
http://www.wimp.com/personaltransportation/
http://www.wimp.com/smallesttelevision/
http://www.wimp.com/pointlessmachine/
Ta maszynka od otwierania jest głupia, ale mnie rozbawiła. Sam bym się czymś takim pewnie pobawił.
Okulary z video to już było. Raczej bym się zabił w czymś takim. Zresztą pewnie nie tylko ja. Zagapić się w ulubiony serial i wejść pod koła samochodu.
A nowy segway ciekawy.
miron19j
24-06-2010, 21:50
Ta maszynka od otwierania jest głupia,
ale przez to jest taka fajna. Bo jest do niczego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
Zagapić się w ulubiony serial i wejść pod koła samochodu.a jak byś oglądał pornola? Przez d... stracił życie ;-)
a jak byś oglądał pornola? Przez d... stracił życie ;-)
Myślę, że w tym konkretnym przypadku, pewne oznaki radości, skutecznie utrudniałyby spacer...
Co do Segway-a. Ciekawe jak długo by postał na przeciętnym osiedlu :mrgreen:
Wracając do okularów - Panowie, ja zawsze myślałem, że szczęściem jest zginąć podczas robienia tego co się lubi :mrgreen:
Pz
To ja bym wolał umrzeć na kobiecie niż przy pornolu ;p
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.