PDA

Zobacz pełną wersję : coś dla facetów...



miron19j
24-06-2010, 20:39
znaczy się kilka gadżetów ;-)
http://www.wimp.com/personaltransportation/
http://www.wimp.com/smallesttelevision/
http://www.wimp.com/pointlessmachine/

gilvhs
24-06-2010, 21:33
Ta maszynka od otwierania jest głupia, ale mnie rozbawiła. Sam bym się czymś takim pewnie pobawił.

Okulary z video to już było. Raczej bym się zabił w czymś takim. Zresztą pewnie nie tylko ja. Zagapić się w ulubiony serial i wejść pod koła samochodu.

A nowy segway ciekawy.

miron19j
24-06-2010, 21:50
Ta maszynka od otwierania jest głupia,
ale przez to jest taka fajna. Bo jest do niczego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)


Zagapić się w ulubiony serial i wejść pod koła samochodu.a jak byś oglądał pornola? Przez d... stracił życie ;-)

frostic
25-06-2010, 14:54
a jak byś oglądał pornola? Przez d... stracił życie ;-)

Myślę, że w tym konkretnym przypadku, pewne oznaki radości, skutecznie utrudniałyby spacer...

TMB
25-06-2010, 16:33
Co do Segway-a. Ciekawe jak długo by postał na przeciętnym osiedlu :mrgreen:

Wracając do okularów - Panowie, ja zawsze myślałem, że szczęściem jest zginąć podczas robienia tego co się lubi :mrgreen:
Pz

gilvhs
26-06-2010, 08:53
To ja bym wolał umrzeć na kobiecie niż przy pornolu ;p