PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz Eizo (uwaga Akty!!!)



Marek Urbanowski
23-06-2010, 19:28
http://www.infoglobe.pl/kalendarz-eizo-2010/

Zawsze to jakaś odmienność, ja jednak wolę nie zaglądać do środka:)

mooha
23-06-2010, 19:31
wow!

piwkoo
23-06-2010, 19:47
chude jakieś te dziewczyny ;)

nonameuser1
23-06-2010, 20:15
Na przedostatnim ucięta stopa ;)

skulinski
23-06-2010, 20:25
przesadzili z wygładzaniem skóry ;)

Grzybu
23-06-2010, 20:30
Raczej przesadzili z wyszczuplaniem w PSie ;)

Maciek R
23-06-2010, 20:40
Plastikowa cera!

Eee, efekt ciekawy, ale nie "kupuję" tego. ;)

ruffio
23-06-2010, 21:00
ale prześwietlił

Korchez
23-06-2010, 21:05
:) Ciekawy pomysł :)

mikkay
23-06-2010, 21:30
Mocno błyskali ;)

fil_ftp
23-06-2010, 21:37
Ja wiem, że połowa roku minęła, ale... Ktoś wie gdzie to można kupić? :P Bo akurat w mój gust trafia.

gilvhs
23-06-2010, 21:51
Jak dla mnie to dziewczyny są za chude (same kości już nawet skóry nie mają) i nie mają czym oddychać. Nie kupuje tego. :D

mini21
23-06-2010, 21:55
Pomysł fajny.
W końcu coś nowego.
Ile można patrzeć na roznegliżowane laski w skąpych strojach ;)
(choć ja na ścianie tego kalendarza nie chciałbym mieć)

Grzybu
23-06-2010, 22:36
Heh ale to jest w sumie takie psucie rynku modelek.
Teraz ktoś kto je zatrudni do normalnych sesji będzie miał poprześwietlane wszystkie zdjęcia, bo panie pewnie już świecą własnym światłem hehe
W sumie to jak ktoś to opanuje, to nawet może zaoszczędzić na doświetlaniu w kiepskich warunkach ;)

eskimos
23-06-2010, 22:53
Wszystkie są palaczkami i maja raka płuc , takich czarnych jeszcze nie widziałem :mrgreen:

skarab
23-06-2010, 22:56
nosz kurczaki jak ja kocham takie brunetki :D

Grzybu
24-06-2010, 09:58
Wszystkie są palaczkami i maja raka płuc , takich czarnych jeszcze nie widziałem :mrgreen:
Żeby zgodzić się pozować do takich zdjęć, chyba nie ma innej możliwości jak wciągnąć sporą ilość koks.....yyyy kontrastu ;)
Stąd pewnie te czarne płuca ;)