Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Sandisk Extreme IV czy Lexar 300x UDMA



my.sql
23-06-2010, 15:30
Do D700 co lepiej/pewniej kupić?
Pytam użytkowników, którzy korzystają/-li z tych kart.

kZC_
23-06-2010, 19:44
korzystałem z obu kart; obecnie posiadam tylko i wyłącznie karty lexara 300x ze względu na czytnik tej samej firmy ;]
kiedy używałem ich na zmianę to odczułem lekką przewagę kart lexara podczas pracy w trybie Ch.
btw większy test kart masz w DFVie na luty 2010

my.sql
24-06-2010, 07:28
ok, dzieki :)

bialogardzianin
24-06-2010, 09:52
korzystałem z obu kart; obecnie posiadam tylko i wyłącznie karty lexara 300x ze względu na czytnik tej samej firmy ;]...0

Napisałeś o lexar 300x UDMA, tak? Bo z tego co widziałem, to są z i bez UDMA?

kZC_
24-06-2010, 10:37
są i bez, ale ja pisałem o x300 z UDMA ;]

my.sql
24-06-2010, 11:49
zatem udma widac daje lekkiego kopa :)
mam obecnie extreme ultra 30mb/s i w seriach troche trwa zapisywanie z bufora.

markB
24-06-2010, 15:38
Tylko, że SanDisk Extreme IV to teraz też jest UDMA, a ultra to generacja do tyłu.

kZC_
25-06-2010, 11:55
polecam taką lekturę - http://www.kenrockwell.com/tech/lexar/300x-udma.htm