PDA

Zobacz pełną wersję : RAZEM PO REKORD - 17 lipca - Poznań



Vargas
23-06-2010, 13:27
W imieniu Renault Laguna Klub Polska
zapraszam 17 lipca 2010 roku wszystkich Klubowiczów jak i niezrzeszonych użytkowników aut Renault
do udziału w próbie bicia rekordu na największą kolumnę aut tej marki na torze Poznań.

Impreza ma być jednym z punktów największego wydarzenia sportów motorowych w Polsce,
czyli N-GINE Renault F1 Team Show z Robertem Kubicą w roli głównej.

Atrakcjami N-GINE Renault F1 Team Show będą również :
- przejazd bolidu Renault F1
- przejazd bolidu Formuły Renault 2000
- przejazd Megane Trophy
- przejazd Karoliny Czapki
- pokaz RK Kart
- wystawa samochodów tuningowanych
- symulatory wyścigowe
- namioty z mnóstwem atrakcji dla tych dużych jak i najmłodszych
- i....MY, czyli próba bicia rekordu na największą kolumnę aut marki Renault



!!! MUSISZ TAM BYĆ !!

Liczy się każdy samochód z rombem na masce...mały, duży i ten wielki
Do pobicia mamy 565+1 samochodów i razem damy radę !!


Rejestracja uczestników będzie możliwa już w najbliższych dniach na stronie

www.REKORD.RenaultLaguna.pl

oraz w wydzielonych punktach na terenie imprezy.


!!! NIECH BĘDZIE O NAS GŁOŚNO !!

kontakt:
Tomasz Szałapski
mobil: 605 190 901
e-mail: [email protected]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEFINICJA REKORDU
Rekord obejmuje najdłuższą paradę aut Renault i jest mierzony ilością aut uczestniczących w tej paradzie.
Dla potrzeb tego rekordu auto Renault jest rozumiane jako każde auto produkowane w przeszłości lub obecnie pod marką Renault.

Parada musi przejechać trasę 3.2km od startu do mety.
Cała kolumna aut musi być w ruchu. Odległość między autami powinna wynosić ok. 2 długości auta.
Wszystkie auta muszą przejechać linię mety po przejechaniu całej trasy parady. Jeśli jakieś auto nie dotrze do mety, nie może być doliczone do rekordu.



ps
poprzedni rekord padł 20 czerwca 2004 w Belgii i wynosi 565 samochodów marki Renault jadących w jednej kolumnie

Vargas
24-06-2010, 07:18
Ruszyła stronka wspaniałej i jedynej takiej imprezy w Polsce http://www.renaultf1teamshow.pl

Przyjeżdżają auta z klubów i nie z rzeszonych z żadnym klubem.
Czy ktoś z forumowiczów przyjedzie na te schow?

barracuda
24-06-2010, 10:06
Ja chcę przyjechać. Aktualnie, ja, jak i pewnie kilka innych osób stara się uzyskac od organizatorów zgodę na fotografowanie na imprezie, inaczej mówiąc, akredytację. Niestety jest to dość ciężkie zadanie. Może kolega Vargas ma jakieś dojście do żródła w tej sprawie?

M_B
24-06-2010, 10:08
Jak się zgłosisz i masz renault, dostajesz "wjazdówkę" na imprezę.

Zink
24-06-2010, 12:09
Czy ktoś z forumowiczów przyjedzie na te schow?
A co to takiego? :)

Vargas
24-06-2010, 18:53
Tu jest oficjalna strona tej imprezy http://www.renaultf1teamshow.pl

Barracuda aby być po za barjerkami i mieć większe pole manewru do fotografowania to trzeba mieć Renówkę i dołączyć się do bicia rekordu. Wiem że nie każdy posiada takową markę i może być ciężko. Zobacze czy coś da się ugadać. Jak będę miał jakieś wieści to się odezwę.

barracuda
24-06-2010, 19:29
OK, byłbym wdzięczny, bo z renówką to u mnie raczej problem byłby...

M_B
24-06-2010, 20:23
Ja mam dwie, ale nie jadę, bo będę się pakował na wakacje.