PDA

Zobacz pełną wersję : Battery Pack do D70 - plotka czy fakt? komu sie przyda



Saint
10-08-2004, 21:28
Po necie kraza pogłoski o battery packu do D70, ale Nikon z uporem maniaka sie tego wypiera. Jak dla mnie jest to rzecz malo przydatna gdyz akumulatory d70 bardzo dobrze trzymaja, ale to kwestia jaki mozliwosci by mial taki battery pack - energii nigdy nadmiar - w sumie to kiedy posiadalem olympusa kilka razy sie nacielem.

pX
10-08-2004, 22:06
jeśli przeglądasz inne fora to było o tym już wiele razy - ktoś zrobił sobie taki "battery pack" i opublikował jego zdjęcia; być może ktoś nawet zacznie to produkować - swego czasu były takie niezależne wytwory dla F70 i F601
jeśli nawet coś takiego będzie można kupić to oczywiste jest, że nie będzie tam dodatkowego spustu (tak wiem, że ktoś wsadził tam jakiś zdalny wyzwalacz podobno, ale co z tego jak za każdym razem trzeba ustawiać korpus w odpowiedni tryb) i nie będzie żadnych pokręteł bo brak jest styków na korpusie - wedle oficjalnej linii Nikon nie przewiduje BP dla D70
pzdr

maroo
10-08-2004, 22:31
Wielu użytkowników kupuje baterypacki tylko dla dodatkowego spustu i pokręteł.
Dopóki Nikon się zarzeka, że go nie planuje to moim zdaniem nie ma sensu kupować czegoś na siłę dorabianego na siłę, bo baterie w tym wypadku to chyba najmniejszy problem.

pX
10-08-2004, 22:36
no to ja jeszcze dodam (teoretyzując), że gdyby miało to poprawić uchwyt (fatalnie leży w dłoni ten korpus) to bym kupił
oczywiście cena powinna być odpowiednia - tzn. jak za kawałek wydmuszki z tworzywa ;)
pzdr

Jacek
10-08-2004, 22:56
No i wlasnie dla tych pionowych zdjec kupuje tego cholernego (bo nie moge sie na niego doczekac) gripa. Bateria jest super i zaden pack nie jest (moim zdaniem) potrzebny.

ALF
17-08-2004, 01:18
jest taki pack...mam adres do producenta...kupiłem u niego wężyk i jakość wężyka przekonała mnie do jego produktów...
szkielet wykonany z aluminium poktyty żywica epoksydową, dostępny w wersji do f70 oraz 801 i 801s...wersja do f70 może być wykonana z pojemnikiem na 4 baterie AA...ceny: 250 zwykła wersja, 350zł - wersja z bpojemnikiem na baterie...
na zdjęciu, które dostałem wygląda bardzo ładnie...ma dwa dodatkowe przyciski - patrząc od tyłu - jeden z prawej na ściętym rancie, drugi z lewej, z boku...tak więc jak nie chwycić, spust zawsze pod ręką:))

Saint
17-08-2004, 08:20
bym powiedzial kolego zebys ten adres podal odrqazu. sami osadzimy

ALF
17-08-2004, 17:18
jeśli dobrze pamiętam to adres jest taki:
mailto:czesio1111@wp.pl
mam też zdjęcie tego packa, mogę zeskanować i podesłać komuś, kto może je wrzucić na forum...

Saint
17-08-2004, 20:57
no a jakiejs stony nie ma?

pX
17-08-2004, 21:15
szkielet wykonany z aluminium poktyty żywica epoksydową, dostępny w wersji do f70 oraz 801 i 801s...wersja do f70 może być wykonana z pojemnikiem na 4 baterie AA...ceny: 250 zwykła wersja, 350zł - wersja z bpojemnikiem na baterie...

A więc wydaje mi się, że małe nieporozumienie nastąpiło: pack do F70 do już wiele lat temu posiadałem, ale Koledzy są zainteresowani packiem do D70
pzdr

Saint
17-08-2004, 21:25
wlasnie tak myslalem ale wolalem sie upewnic tu niz pisac ppo jakis czeslawach ;)

ALF
20-08-2004, 21:38
A więc wydaje mi się, że małe nieporozumienie nastąpiło: pack do F70 do już wiele lat temu posiadałem, ale Koledzy są zainteresowani packiem do D70
pzdr
fakt - przeoczyłem:)) sorki...ale może człowiek coś wie...zawsze emilka można wysłać...