qer
21-06-2010, 20:47
Witam!
Walczę już kilka godzin z Pinacle Studio Ultimate 14. Chcę otrzymać zmontowany film w takiej jakości, jaki mam materiał wyjściowy. Czyli:
1280x720
24kl/s
Niby wszystko ok. W ustawieniach wpisane prawidłowo, a otrzymuję zniekształcony obraz ;/. Tzn. ma złe proporcje.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/d822ffe9d4aaa5e6-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Moje pytanie brzmi: gdzie robię błąd? Może w ogóle inne ustawienia stosujecie?
Czekam na pomoc bo już nie mam siły do kolejnych kombinacji, kodeków i rozczarowań :(.
Pozdrawiam!
Walczę już kilka godzin z Pinacle Studio Ultimate 14. Chcę otrzymać zmontowany film w takiej jakości, jaki mam materiał wyjściowy. Czyli:
1280x720
24kl/s
Niby wszystko ok. W ustawieniach wpisane prawidłowo, a otrzymuję zniekształcony obraz ;/. Tzn. ma złe proporcje.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/d822ffe9d4aaa5e6-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Moje pytanie brzmi: gdzie robię błąd? Może w ogóle inne ustawienia stosujecie?
Czekam na pomoc bo już nie mam siły do kolejnych kombinacji, kodeków i rozczarowań :(.
Pozdrawiam!