woytec60
21-06-2010, 11:05
Witam
Od jakiegos czasu jest w sieci fajne pisemko dla fotografujących w podróży FotoGea.com.
Już jest do pobrania z sieci TRZECI numer bezpłatnego miesięcznika FotoGeA.com, który jest skierowany do miłośników podróżowania i amatorów fotografowania. (http://www.fotogea.com/?page_id=692)
Oczywiście za darmo, zarejestrować się tylko trzeba.
Mam pierwszy numer, dziś pobrałem trzeci ale gdzieś przegapiłem drugi...
Może ktoś ma i się podzieli?
Edit
Już mam...
Od jakiegos czasu jest w sieci fajne pisemko dla fotografujących w podróży FotoGea.com.
Już jest do pobrania z sieci TRZECI numer bezpłatnego miesięcznika FotoGeA.com, który jest skierowany do miłośników podróżowania i amatorów fotografowania. (http://www.fotogea.com/?page_id=692)
Oczywiście za darmo, zarejestrować się tylko trzeba.
Mam pierwszy numer, dziś pobrałem trzeci ale gdzieś przegapiłem drugi...
Może ktoś ma i się podzieli?
Edit
Już mam...