PDA

Zobacz pełną wersję : czyszczenie statywu



Trevor
21-06-2010, 09:16
Witam,

Niedawno przewrócił mi się statyw na plaży.
Czy są jakieś best methods odnośnie czyszczenia? jest to manfrotka z głowicą kulową.

Chodzi mi o piasek wokół kulki oraz na łączeniach segmentów nóżek.
Oprócz tego że ten piach tam po prostu jest to statyw działa bez zarzutu, ale niedługo miałem zamiar go sprzedać i przerzucić się na lżejszy.

pozdrawiam

demas
21-06-2010, 13:48
nie chce Cie wprowadzać w błąd, ale swojego czasu miałem ten sam problem po plaży, z velbonem rozkrecilem na cześci pierwsze zapamietujac co i jak bylo wyczyscilem, nawet przesmarowałem tam gdzie trzeba i jest cymes, ale piasku w srodku było chyba pół kilograma :) takze warto. pozdrawiam