Trevor
21-06-2010, 09:16
Witam,
Niedawno przewrócił mi się statyw na plaży.
Czy są jakieś best methods odnośnie czyszczenia? jest to manfrotka z głowicą kulową.
Chodzi mi o piasek wokół kulki oraz na łączeniach segmentów nóżek.
Oprócz tego że ten piach tam po prostu jest to statyw działa bez zarzutu, ale niedługo miałem zamiar go sprzedać i przerzucić się na lżejszy.
pozdrawiam
Niedawno przewrócił mi się statyw na plaży.
Czy są jakieś best methods odnośnie czyszczenia? jest to manfrotka z głowicą kulową.
Chodzi mi o piasek wokół kulki oraz na łączeniach segmentów nóżek.
Oprócz tego że ten piach tam po prostu jest to statyw działa bez zarzutu, ale niedługo miałem zamiar go sprzedać i przerzucić się na lżejszy.
pozdrawiam