PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwester 2010, polecajcie dobre miejsca!



mrucek
20-06-2010, 12:41
Witam,
Jako, że właśnie szukam konkretnego i fajnego domku w górach na najbliższego Sylwestra, to zgłaszam się z prośbą o polecanie fajnych, klimatycznych miejsc, które koniecznie warto brać pod uwagę.

Domek w górach,
- blisko do stoków,
- ciepły z kominkiem,
- 8-16 osób,
- na ok 5-7 dni,
- nie koniecznie w Polsce,
- mile widziane dodatkowe atrakcje,
- przeznaczenie dla żywiołowych i aktywnych ludzi :)

Ewentualnie inne propozycje, sprawdzone empirycznie na fajnego alternatywnego sylwestra. Kilkudniowego!

Chcę wybrać i zaklepać miejsce do końca b.m.

Pozdr

freefly
20-06-2010, 12:53
Time Square w NYC. Byłem w 1999 r.

mrucek
20-06-2010, 12:54
a może wtc w nyc?

freefly
20-06-2010, 13:20
a może wtc w nyc?

Teraz to jest Ground Zero.

FHR
20-06-2010, 13:22
Ja jeszcze nie wiem gdzie na wakacje pojadę, a Ty już sylwestra planujesz? Carpe diem ;)

freefly
20-06-2010, 13:42
Ja jeszcze nie wiem gdzie na wakacje pojadę, a Ty już sylwestra planujesz? Carpe diem ;)

A co się dziwisz. We wrześniu ubiegłego roku kumpel zadzwonił i powiedział czy jestem chętny na domek na mazurach w lipcu 2010, bo trzeba wpłacić zaliczkę. Znam takich co mają zaplanowana najbliższą dziesięciolatkę.:smile:

mrucek
20-06-2010, 17:36
Ja jeszcze nie wiem gdzie na wakacje pojadę, a Ty już sylwestra planujesz? Carpe diem ;)

nie no, rzecz w tym, że później zostają same ochłapy, dlatego w tym roku odpowiednio wcześniej chcę to załatwić i mieć z bani, że tak powiem :)

FHR
20-06-2010, 23:31
nie no, rzecz w tym, że później zostają same ochłapy, dlatego w tym roku odpowiednio wcześniej chcę to załatwić i mieć z bani, że tak powiem :)

A to nie wszystko jedno gdzie się człowiek tej nocy upodli? ;)

t0nnelier
20-06-2010, 23:43
A to nie wszystko jedno gdzie się człowiek tej nocy upodli? ;)

do niedawna też tak myślałem ;) ale później krążą jakieś głupoty, ci najtrzeźwiejsi coś wymyślają, a człowiek biedny jak zdjęć nie zrobił to i nie pamięta ;) ;)

Boryszuk
22-06-2010, 14:00
Na forum, przy mandarynkach ;) (nie no, czerwiec to chyba za wcześnie żeby zacząć tasiemca sylwestrowego ;) )