PDA

Zobacz pełną wersję : GP Polski Toruń



rychu_cmg
19-06-2010, 22:05
Aż 3 Polaków w finale. Całe podium dla Polaków.
1. T Gollob
2. Holta
3. Hampel
4. Crump

Klasyfikacja generalna GP:
78 - Gollob
75 - Hampel
68 - Crump

stalen
20-06-2010, 00:11
No to nasi dali popis jazdy. Miło oglądać taką jazdę. I mała korekta - Crump chyba 58 pkt.