PDA

Zobacz pełną wersję : WKKW Strzegom- kto przygarnie?



Marta Baranowska
19-06-2010, 12:50
Na jedną noc mnie i kolegę Shaddixxa. Tym razem impreza to MŚ WKKW w Strzegomiu, a dokładnie to w Morawie. Przyjeżdzamy w sobotę rano i odrazu na impreze idziemy, a bynajmniej bedziemy sie starali tam dotrzec. Chcielibyśmy zanocować jedną noc z 26-27 VI.

Pomożecie?

W razie czego proszę o kontakt do mnie lub do Shaddixxa.

pzdr.
Marta

kwieciu
19-06-2010, 21:07
Na jedną noc mnie i kolegę Shaddixxa. Tym razem impreza to MŚ WKKW w Strzegomiu, a dokładnie to w Morawie. Przyjeżdzamy w sobotę rano i odrazu na impreze idziemy, a bynajmniej bedziemy sie starali tam dotrzec. Chcielibyśmy zanocować jedną noc z 26-27 VI.


To idziecie, czy nie idziecie na tę imprezę? 8)

Boryszuk
19-06-2010, 21:28
muszę...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/bynajmniej-1.gif
źródło (http://rysunki.bardzofajny.net/wp-content/uploads/2009/11/bynajmniej.gif)

Marta Baranowska
20-06-2010, 01:08
no odrazu z pociagu trzeba bedzie tam dotrzec;]

ekonet
20-06-2010, 01:11
no odrazu z pociagu trzeba bedzie tam dotrzec;]
Czy z odrazą? :)

antolll
20-06-2010, 02:33
Kolega chyba nie wie co mówi ;D

Marta Baranowska
20-06-2010, 16:58
no ale, co bedziecie sie ze mnie nabijać?

jackrabbit
20-06-2010, 17:18
oj z interpunkcja tez slabo :mrgreen:

Imago
21-06-2010, 08:55
oj z interpunkcja tez slabo :mrgreen:
:roll:

Przestańcie się nabijać. Marta ma poważny problem.
GKJ macie jakiś pomysł? Ja mogę przygarnąć samą Martę ale i tak dojazd mam tylko do Strzegomia (PKS) a stamtąd nie wiadomo jak się dostać do Morawy, bo ani ja ani Marta nie mamy samochodu.

Rycerz
21-06-2010, 11:52
kiedyś jeżdziły busiki ze Strzegomia na zawody. Na forum są mieszkańcy Strzegomia warto by ich podpytać ;)

Marta Baranowska
21-06-2010, 16:31
Dobra, sprawa wygląda tak, że zabieram się do Wrocławia z abre. Oni jedną noc będa spać w hotelu a ja nie wiem gdzie, w sobote rano zabieram się z abre i jej mężem na zawody, w sobote wieczorem odjeżdzają i ja znów zostaje sama.
Shaddixx niestety ze mną nie jedzie.