Zobacz pełną wersję : Bielecki kończy karierę
Szkoda chłopa.
http://www.sport.pl/reczna/1,64983,8035155,Pilka_reczna__Karol_Bielecki_strac il_oko_i_juz_nie.html
To jest wielka tragedia! Szkoda mi chłopa... :(
Nawet nie wiem co napisać :(
Liczyłem, ze wszystko się ułoży i Karol wróci wkrótce na boisko.
Mogę mu jedynie współczuć z całego serca.
Wspolczuje. Bolesny koniec... Dobrze, ze sie chlop nie zalamal psychicznie.
Boryszuk
18-06-2010, 23:43
A nie dalej jak parę godzin temu czytałem na Wirtualnej Polsce, że lekarze nie widzą przeciwwskazań żeby niedługo wrócił do treningów.
Szkoda tak wielkiego talentu ale, za costim, cieszę się, że już patrzy w przyszłość.
miron19j
19-06-2010, 00:12
cieszę się, że już patrzy w przyszłość.
jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Pprzyłączam się do wyrazów współczucia
Boryszuk
19-06-2010, 00:33
jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
No tak, faux pas.
A Panu Karolowi życzę dużo zdrowia i optymizmu.
Żal, że już nie zobaczymy jego bomb w czasie meczów. Mam nadzieję, że jego wiedzę wykorzystamy chociażby do szkolenia młodzieży.
Masakra jakaś :shock: Z tego co on mówi to oko po prostu wylało mu się na parkiet! :shock::shock::shock:
ehh... szkoda go, ale ważne, że patrzy optymistycznie w przyszłość !
Szkoda go... tym bardziej jako klasowego zawodnika.
grudzinsky
19-06-2010, 20:19
zal...uwielbialem jego rzuty z drugiej linii, bramkarze raczej za nimi nie przepadali.
miejmy nadzieje, ze pojawi sie u boku Wenty i bedzie wspieral kolegow z reprezentacji!
Ważne że się chłop nie zalamał.. Pech i ogromna strata..
Wlaczylem akurat na ten mecz, patrze, a sciagaja Karola z boiska, przykryli mu glowe recznikiem, lekarz patrzy na obrazenia, a Karol z przerazeniem krzyczal:
Kur.wa jest oko?! Kur.wa jest oko?!
W szoku bylem. Pozniej sledzilem wszystkie wiadomosci nt. jego zdrowia.
ps. Pojawil sie tez negatywny akcent. Jeden ze szpitali odmowil pomocy (i nie pisze tego w kontekscie, ze to na pewno ich wina! Pewnie wyczerpal sie limit, nie bylo specjalistow itd. PARANOJA)
Z tego co on mówi to oko po prostu wylało mu się na parkiet! :shock::shock::shock:
Oko wylało się nie z tego, co mówi, ale z oczodołu, jeśli już.
A z tego, co on mówi, wynika, że oko po prostu wylało mu się na parkiet.
Doniesienia są częściowo sprzeczne, sam Bielecki raz mówi, że koniec, na drugi dzień, że będzie próbował (ponoć interesował się specjalnymi goglami ochronnymi).
Oby było jednak dobrze.
Boryszuk
22-06-2010, 13:59
No to ja trzymam kciuki!! KLIK (http://sport.wp.pl/kat,1906,title,Bielecki-daje-sobie-rok,wid,12396877,wiadomosc.html)
Boryszuk
24-06-2010, 12:34
i kolejny sensacyjny news (sorki za podbicie po sobie)
Klik (http://sport.wp.pl/kat,1906,title,Bielecki-juz-wkrotce-rozpocznie-treningi,wid,12406713,wiadomosc.html)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.