PDA

Zobacz pełną wersję : Bielecki kończy karierę



nuke
18-06-2010, 23:10
Szkoda chłopa.
http://www.sport.pl/reczna/1,64983,8035155,Pilka_reczna__Karol_Bielecki_strac il_oko_i_juz_nie.html

laroc
18-06-2010, 23:32
To jest wielka tragedia! Szkoda mi chłopa... :(

tomko
18-06-2010, 23:36
Nawet nie wiem co napisać :(
Liczyłem, ze wszystko się ułoży i Karol wróci wkrótce na boisko.
Mogę mu jedynie współczuć z całego serca.

costi
18-06-2010, 23:37
Wspolczuje. Bolesny koniec... Dobrze, ze sie chlop nie zalamal psychicznie.

Boryszuk
18-06-2010, 23:43
A nie dalej jak parę godzin temu czytałem na Wirtualnej Polsce, że lekarze nie widzą przeciwwskazań żeby niedługo wrócił do treningów.

Szkoda tak wielkiego talentu ale, za costim, cieszę się, że już patrzy w przyszłość.

miron19j
19-06-2010, 00:12
cieszę się, że już patrzy w przyszłość.
jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Pprzyłączam się do wyrazów współczucia

Boryszuk
19-06-2010, 00:33
jakkolwiek by to nie zabrzmiało.


No tak, faux pas.

A Panu Karolowi życzę dużo zdrowia i optymizmu.

rooner
19-06-2010, 01:26
Nie mam pytań...

stalen
19-06-2010, 08:48
Żal, że już nie zobaczymy jego bomb w czasie meczów. Mam nadzieję, że jego wiedzę wykorzystamy chociażby do szkolenia młodzieży.

kobyll
19-06-2010, 10:07
Masakra jakaś :shock: Z tego co on mówi to oko po prostu wylało mu się na parkiet! :shock::shock::shock:

Bjania
19-06-2010, 20:09
:(

prz3mo
19-06-2010, 20:14
ehh... szkoda go, ale ważne, że patrzy optymistycznie w przyszłość !

zuto
19-06-2010, 20:16
Szkoda go... tym bardziej jako klasowego zawodnika.

grudzinsky
19-06-2010, 20:19
zal...uwielbialem jego rzuty z drugiej linii, bramkarze raczej za nimi nie przepadali.
miejmy nadzieje, ze pojawi sie u boku Wenty i bedzie wspieral kolegow z reprezentacji!

ASAHI
20-06-2010, 09:03
Ważne że się chłop nie zalamał.. Pech i ogromna strata..

docxxx
20-06-2010, 10:13
Wlaczylem akurat na ten mecz, patrze, a sciagaja Karola z boiska, przykryli mu glowe recznikiem, lekarz patrzy na obrazenia, a Karol z przerazeniem krzyczal:
Kur.wa jest oko?! Kur.wa jest oko?!
W szoku bylem. Pozniej sledzilem wszystkie wiadomosci nt. jego zdrowia.
ps. Pojawil sie tez negatywny akcent. Jeden ze szpitali odmowil pomocy (i nie pisze tego w kontekscie, ze to na pewno ich wina! Pewnie wyczerpal sie limit, nie bylo specjalistow itd. PARANOJA)

ekonet
20-06-2010, 10:20
Z tego co on mówi to oko po prostu wylało mu się na parkiet! :shock::shock::shock:
Oko wylało się nie z tego, co mówi, ale z oczodołu, jeśli już.
A z tego, co on mówi, wynika, że oko po prostu wylało mu się na parkiet.

Doniesienia są częściowo sprzeczne, sam Bielecki raz mówi, że koniec, na drugi dzień, że będzie próbował (ponoć interesował się specjalnymi goglami ochronnymi).
Oby było jednak dobrze.

Boryszuk
22-06-2010, 13:59
No to ja trzymam kciuki!! KLIK (http://sport.wp.pl/kat,1906,title,Bielecki-daje-sobie-rok,wid,12396877,wiadomosc.html)

Boryszuk
24-06-2010, 12:34
i kolejny sensacyjny news (sorki za podbicie po sobie)

Klik (http://sport.wp.pl/kat,1906,title,Bielecki-juz-wkrotce-rozpocznie-treningi,wid,12406713,wiadomosc.html)