Pumexior
18-06-2010, 10:37
Witam.
Jest na forum jakaś życzliwa osoba, która przetłumaczyła by mi maila (kilka zdań) na język angielski? Szukałem w przyklejonym temacie na forum jednak nie znalazłem "odpowiedniej" osoby. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Jest na forum jakaś życzliwa osoba, która przetłumaczyła by mi maila (kilka zdań) na język angielski? Szukałem w przyklejonym temacie na forum jednak nie znalazłem "odpowiedniej" osoby. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.