PDA

Zobacz pełną wersję : halo Bydgoszcz!!!



tito
17-06-2010, 20:53
Witajcie :-)

Pytanie do mieszkańców Bydgoszczy:
czy ktoś z Was zna jakąś kamienicę z fajną klatką schodową? (schody, podwórko, itp...)

Robię jutro plener ślubny w waszym mieście i byłoby cudnie gdybym dostał jakiś cynk odnośnie takiego miejsca.

Wjeżdżałem dzisiaj ulicą Poznańską i jest tam sporo starych kamienic - może tam?

Pozdrawiam :-)

SADPUNK44
18-06-2010, 00:28
Ja nie znam...