Zobacz pełną wersję : panagor makro konwerter
czy ktoś używał i ma wyrobioną jakąś opinię na temat tego urządzenia ? - choć by porównanie do pierścieni
nikt ? - ten sam występuje pon nazwą vivitar seria 1
adolfik9501
17-06-2010, 22:52
Vivitar Series 1 to była seria obiektywów, lamp itp. Chyba coś takiego jak L w Canonie ;)
temat można zamknąć - bo już kupione - ze względu na bardzo małą ilość informacji na temat tego wyrobu tu na forum, postaram się przeprowadzić mały test i też go zamieścić na forum, ale już w innym dziale ........
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.