Zobacz pełną wersję : Nikon w RPA
W końcu jakas równowaga w przyrodzie :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/f18_23808095-1.jpg
źródło (http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/fifa_06_14/f18_23808095.jpg)
Photographers take pictures during the Group A first round 2010 World Cup match between South Africa and Mexico on June 11, 2010. (ROBERTO SCHMIDT/AFP/Getty Images) #
Faktycznie. Więcej żółtego w tle ;)
szczesliwcy, ktorzy rok temu (lub wczesniej) dostali rurki, ktore chcieli... :)
Faktycznie. Więcej żółtego w tle ;)
no, ale za to czerwone paski sie w tle zalapaly. nie do konca poprawnie, bo diabli wiedza po co na krzyz, no ale... :)
EDIT: to ten Roberto Schmidt? http://cpn.canon-europe.com/content/news/wpp_awards_08.do :)
To lepsze, z tej samej historyjki ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/f08_23803071-1.jpg
źródło (http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/fifa_06_14/f08_23803071.jpg)
Photographers are led onto the field before the 2010 World Cup opening match between South Africa and Mexico at Soccer City stadium in Johannesburg June 11, 2010. (REUTERS/David Gray) #
Antonioo
15-06-2010, 13:45
jak bydło na wypasie:D
marszull
15-06-2010, 13:48
jak bydło na wypasie:D
A pozniej pyta jeden foto drugiego: jak bylo w RPA?
Na wypasie. :-)
zauważyłem, że z powodu potwornego ścisku za reklamami kolesie ściągają osłony przeciwsłoneczne - nie zasłaniają sobie widoku :)
wiekszosc to 300/2.8 i 400/2.8 z nikonów? tak?
stawiam raczej na 400, 200-400 i 600
Nikon Detrójkami wprowadził upragnioną równowagę w "ekosystemie" oby ta zmiana wyszła wszystkim użytkownikom na dobre , jakby to powiedzieć w nowomowie "świat reporterów już nie jest opanowany przez rasistów , stał się multikulti"
Nigdy nie myślałem że takie bluźnierstwa przejdą mi przez gardło :mrgreen:
detrzyes pewnie wiekszość
To lepsze, z tej samej historyjki ;)
http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/fifa_06_14/f08_23803071.jpg
Jak na to się patrzę to jestem bardzo szczęśliwy że fotografia to tylko moje hobby i robię to dla przyjemności - kiedy chcę, gdzie chcę i jak chcę .... :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.