PDA

Zobacz pełną wersję : Nikony lubią też pływać...



prz3mo
15-06-2010, 08:41
http://fotoblogia.pl/2010/06/14/zagubiony-nikon-przeplynal-1770-km-az-nienaruszony-doplynal-do-florydy/

Zagubiony Nikon przepłynął 1770 km aż nienaruszony dopłynął do Florydy!

:)

velaskez
15-06-2010, 09:49
A myślałem, że to D3 można już wyhaczyć na plaży, a tu kompakcik....

pil74
15-06-2010, 15:12
Nie ma co interesująca historyjka.

Andre
15-06-2010, 18:10
Widzę, że podobna historyjka do tej z Olympusem w roli głównej. http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/roznosci/aparat-cyfrowy-wylowiony-z-morza-po-roku,1,3056733,artykul.html

jackrabbit
15-06-2010, 18:25
wiocznie w podobny sposob z Japonii sa wysylane czesci do polskiego serwisu nikona :D