PDA

Zobacz pełną wersję : Watykan



Ruppel
14-06-2010, 22:39
taki link dzisiaj mi się trafił, nie wiem czy było, niemniej jednak warte obejrzenia. Lewy przycisk myszy i nawigujemy w każdym kierunku.
http://www.vatican.va/various/basiliche/san_giovanni/vr_tour/index-en.html

prz3mo
14-06-2010, 23:03
Niesamowicie wyglądają te wnętrza ! Ciekawy link :)

elanek
14-06-2010, 23:10
noooooo, pięknie